اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازار خرسی 2018 در حال تکرار شدن است

salamcrypto

در یادداشت تحقیقاتی که اخیراً از سوی بانک مشهور و بزرگ آمریکایی JPMorgan منتشر شده است، تحلیلگران این بانک مدعی شدند که بازار دقیقاً در روندی قرار دارد که در بازار خرسی سال 2018 در پیش گرفته بود.

چندین ارز دیجیتال برتر از جمله چین لینک، لایت کوین، دوج کوین و سایر ارز ها در حال حاضر بیش از 60 درصد نسبت به اوج قیمت خود افت کردند.

پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین که اوج قیمتی خود را در 14 آپریل یعنی 2 ماه قبل در سطح قیمتی 64804 دلار ثبت کرده اکنون 49.5 درصد در زمان نگارش این خبر از اوج قیمتی خود فاصله دارد.

در تاریخ صنعت ارز های دیجیتال، زمستان 2018 بدترین بازار خرسی ممکن بود و برخی از پروژه های بزرگ و برجسته ی این صنعت تقریباً 99 درصد از ارزش خود را دست دادند و پروژه های زیادی در نهایت از بین رفتند.

تحلیلگران جی پی مورگان معتقدند که اگر هدف میان مدت بیت کوین نگه داشتن سطح قیمتی 23 هزار دلار باشد، ضرر های بیشتری برای این رمز ارز نیز در راه است.

صرافی ایرانی کارت

همانطور که روز قبل بصورت کامل گزارش دادیم، اسکات ماینرد مدیر ارشد فناوری شرکت گوگنهایم که یکی از افراد مشهور دنیای ارز های دیجیتال است گفت که بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین سطح قیمتی 10 هزار دلار است و البته که رسیدن آن به این سطح قیمتی کمی افراطانه است.

بیشتر بخوانید:  کاردانو، پاداشی فراتر از آنچه کاربران تصور می کردند، می دهد! 😲

در حال حاضر، مهم ترین دلیل سقوط قیمت بیت کوین خروج ماینر های چینی از این کشور است.

با این حال، طبقه گفته تحلیلگران جی پی مورگان، این ممنوعیت برای بیت کوین در این مدت مثبت خواهد بود.

در این یادداشت در همین رابطه آمده است:
جا به جایی ماینر های چینی در بلند مدت برای بیت کوین خوب خواهد بود چرا که نفوذ چین بر روی پادشاه ارز های دیجیتال کم خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا