اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بحران بزرگ؛ فقط 44 درصد از هولدرهای شیبا اینو در سود هستند

بحران بزرگ؛ فقط 44 درصد از هولدرهای شیبا اینو در سود هستند

به گزارش زوم ارز، میم کوین شیبا اینو روزهای فوق العاده بدی را سپری می‌کند و رسماً به توکنی تبدیل شده که کسی امیدواری نسبت به آن ندارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که داده های موسسه IntoTheBlock نشان می‌دهد، 56 درصد از هولدرهای شیبا اینو در ضرر هستند و تنها 44 درصد از آنها در سود قرار دارند و این بدان معناست که آنها مدت زیادی قبل از قیمت فعلی به بازار این رمز ارز ورود کرده و آنرا خریداری کردند.

کاهش سریع درصد سودآوری به فروش اخیر ارزهای دیجیتال در بازار وابسته است که همین موضوع منجر به کاهش 15 تا 20 درصدی ارزش بیشتر آلت کوین ها شده و بیت کوین نیز تقریباً 12 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

کوین کده

شیبا اینو در ابتدای اکتبر در میان تریدرها و هولدرها محبوب شد و یک توکن ناشناخته پتانسیلی را از خود نشان داد که حجم معاملات آن از بیت کوین نیز فراتر رفت و رشدی 1000 درصدی را در بازار ارز های دیجیتال تجربه نمود.

پس از اینکه شیبا اینو به سطح قیمت 0.00008 دلار رسید، مرحله اصلاح قیمت سنگین آن آغاز شد که همین موضوع منجر به کاهش 68 درصدی این رمز ارز از اوج قیمت خود شده و افت سریع ارزش ناشی از فروش از سوی برخی از تریدرها بود که دارایی دیجیتال خود را به فروش رساندند.

بیشتر بخوانید:  رشد 195 میلیارد دلاری حجم معاملاتی لونا

اما در طول سقوط بازار، نهنگ ها با خرید حجم عظیمی از این رمز ارز یعنی 1.4 میلیارد دلار از آن، فعالانه از شیبا اینو حمایت کردند و همین موضوع توانست تاحدی از کاهش قیمت بیشتر شیبا اینو جلوگیری کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا