اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشنهاد 2 میلیون دلاری برای خرید اولین توکن NFT تاریخ

salamcrypto

جک دورسی اولین توییت خود در این شبکه را به عنوان توکن NFT به حراج گذاشته است. بالاترین پیشنهاد فعلی 2 میلیون دلار است و توسط جاستین سان ارائه شده است.
سرانجام جک دورسی رییس توییتر و طرفدار بیت کوین سرانجام به جنبش NFT پیوست. مدت طویلی از شروع جنبش NFT می‌گذرد و حالا جک دورسی به این جنبش پیوسته استف او اولین توییت خود را دیجیتالی کرد و آنرا به حراج گذاشت.
در زمان نوشتن این مقاله، جاستین سان دو میلیون دلار برای این قطعه پیشنهاد داده است.
جک دورسی، مدیرعامل توییتر دید بسیار منحصر به فردی به بازار NFT دارد. دیروز، وی توئیتی منتشر کرد و لینک اولین توییت خود را در آن قرار داد.
او این توییت را توکنیزه کرد و در حراجی Valuables به فروش گذاشت. Valuables تحت مالکیت CENT است و بر روی شبکه های اتریوم و ماتیک ساخته ده است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد که توییت های خود را توکنیزه کرده و به فروش برسانند.
جک دورسی اولین چهره ی برجسته ای بود که توییت خود را روی این پلتفرم توکنیزه کرده و به فروش می‌رساند. این تصمیم وی واکنش های متنوعی را در انجمن کریپتو توییتر به دنبال داشته است اما همانطور که انتظار می‌رفت پیشنهاد ها 7 رقمی شدند.
کار آفرین فناوری و بنیانگذار ترون، جاستین سان دو میلیون دلار برای خرید این NFT پیشنهاد داده است.
این حرکت از جاستین سان تعجب آور نیست زیرا بنیانگذار ترون به دلیل سرمایه گذاری های عظیم خود در بلاکچین و ارز های دیجیتال شناخته می‌شود. او یک بار 4.5 میلیون دلار صرف ناهار با وارن بافت کرد. او گفت که هدف او از این ناهار بحث در مورد مزایای ارز های رمزپایه با بافت بوده است.
Valuables می‌گوید که این حراجی تا زمانی که جک دورسی پیشنهادی را قبول کند ادامه خواهد یافت و کسی که آنرا بخرد قابلیت فروش مجدد آنرا خواهد داشت.NFT ها به سرعت در میان افراد مشهور رشد داشته و در مرحله اول هیجانات NFT، هنر های دیجیتال، کلکسیون ها و املاک و مستغلات مجازی معامله شده اند.

بیشتر بخوانید:  روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است

منبع: Cryptopotato


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا