اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خوان بنت اتهامات جاستین سان علیه Filecoin رد کرد.

salamcrypto

خوان بنت ، بنیانگذار و مدیر عامل Filecoin ، در توییتر خود توضیح داد که اتهامات جاستین سان مبنی بر کلاهبرداری خروج از Filecoin کاملاً نادرست است.

– خوان بنت در توییتی در  19 اکتبر 2020 اعلام کرد:

صحبت های  جاستین سان، اتهامات کاملاً نادرستی است. نه PL و نه هیچ یک از اعضای تیم FIL  را فروختند. ادعای او دروغ بزرگی است.

این پاسخ  مربوط به توییت جاستین سان در مورد ظهور 800000 توکن FIL در صرافی های بزرگ بود که قرار بود به آنها تعلق گیرد.بنت ادعا كرد كه هيچ عضوي از تيم Filecoin هيچ FIL ی را نفروخته است و اينكه مبادله صنايع ادعا شده توسط  سان يك “دروغ عظيم” است.

“او دروغ گفته ، فریب خورده است و در تلاش برای کلاهبرداری است.  او بارها و بارها برای آسیب رساندن به جوامع ما سعی کرده و  می خواهد موفقیت های ما را بدزدد. “بنت  با اشاره به “دروغ” سان در مورد FIL، آن را به عنوان وسیله دیگری برای دستکاری بازارها برای منافع مالی خودش بیان کرد.

وی همچنین در ادامه به ماینرهایی  که تصمیم گرفتند به یک فورک احتمالی Filecoin توسط سان  بپیوندند هشدار داد که ممکن است آنها بخشی از  یک کلاهبرداری شوند  و آنچه را که برای Hive اتفاق افتاده به عنوان نمونه عنوان کرد.هارد فورک خصمانه ناشی از واکنش جامعه به دلیل تسخیر بلاک چین توسط جاستین سان بود.با این حال ، فقط جاستین سان نیست که Filecoin را مورد انتقاد قرار داده است ، افراد  دیگری نیز  مدل اقتصادی ظاهرا ناعادلانه Filecoin را زیر سوال می برند. گزارش شده است که ماینرها 24 ساعت پس از راه اندازی اعتصاب کردند – ادعایی که خوان به کاربران اطمینان داد که همه چیز خوب است.

بیشتر بخوانید:  کشور های جهان به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین

خوان بنت در توییت دیگری در  19 اکتبر  2020 اظهار داشت:

از من در مورد “اعتصاب ماینرها” سوال شد – این اتفاق کاملا اشتباه است. اعتصابی وجود ندارد. ماینرها ذخیره سازی خود را به خوبی ثابت می کنند. در شبکه هیچ افت برق غیر عادی رخ نداده است. ماینرها از پروتکل پیروی می کنند .

قیمت Filecoin از زمان راه اندازی در 15 اکتبر تقریبا 58 درصد کاهش یافته است. در حالی که پیشنهاد شماره 4 مربوط به Filecoin در 18 اکتبر تصویب شد  و باعث می شود 25٪ پاداش ذخیره سازی استخراج بلافاصله بدون هیچ گونه انتصاب در دسترس باشد ، این می تواند به این معنی باشد که ماینرها به جای سرمایه گذاری مجدد برای افزایش ظرفیت آنها ترجیح می دهند پاداش استخراج خود را بفروشند .

با فروش پاداش بیشتر ماینرها ، FIL بیشتری وارد گردش می شود و احتمالاً قیمت FIL کاهش می یابد.

منبع: ای ام بی کریپتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا