اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عدم پشتیابنی 26 پلتفرم 😱 دیگر از Ripple

در حالی که Ripple برای نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) آماده می شود ، لیستی از سیستم عامل های رمزنگاری در حال لغو پشتیبانی از XRP است.

سلام کریپتو

Leonidas Hadjiloizou (تحلیلگر) لیستی از 26 شرکتی را تهیه کرده است که در پاسخ به ادعاها مبنی بر اینکه دارایی ممکن است یک امنیت ثبت نشده باشد ، سیاست های XRP خود را تغییر داده اند.

هر سیستم عامل رمزنگاری پارامترهای خاص خود را در رابطه با فروش یا مبادله دارایی دیجیتال در نظر می گیرد. برخی از شرکت ها پشتیبانی ، این دارایی را فقط در سیستم عامل های ایالات متحده خود حذف کرده اند ، در حالی که برخی دیگر معاملات XRP را در سطح جهانی قطع کرده اند. علاوه بر این ، برخی از مبادلات رمزنگاری این دارایی را از لیست خارج کرده اند در حالی که دیگران تجارت XRP را متوقف ، معلق یا غیرفعال کرده اند.

صرافی های رمزنگاری Bitstamp ، Abra و eToro به همراه سازنده بازار رمزنگاری B2C2 معاملات XRP را فقط در ایالات متحده متوقف کرده اند. در همین حال ، صرافی رمزنگاری Stex نیز معاملات XRP را فقط در ایالات متحده متوقف کرده است.

صرافی های Coinbase ، Beaxy ، OSL ، OKCoin ، Ziglu و iTrustCapital نیز معاملات Ripple را به حالت تعلیق درآورده اند ، اما تصمیم دارند این کار را در همه کشورهایی که در آن فعالیت می کنند انجام دهند. سازندگان بازار Jump Trading و Galaxy Digital از همین رویکرد استفاده می کنند.

صرافی ایرانی کارت

همانطور صرافی هایی که شامل  BinanceUS ، CrossTower ، Crypto.com و Bittrex هستند ، این ارز را (XRP) کاملا از لیست خود حذف کردند . Swipe ، کیف پول رمزنگاری نیز XRP را در ایالات متحده حذف می کند.

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک ریاکاری در بازار ارز های دیجیتال را قبول دارد

Eobot تنها صرافی است که XRP را در مقیاس جهانی از لیست خود خارج کرده است.

مدیر دارایی 21 سهم نیز در سطح جهانی این ارز را از لیست خود حذف می کند و صندوق های سارسون نیز همین طور است. Sarson Funds همچنین موقعیت های خود را در XRP همراه با مدیر دارایی رمزنگاری Bitwise منحل کرده است.

شرکت پرداخت Crypto Simplex معاملات XRP را در سطح جهانی مسدود می کند در حالی که شرکت پرداخت Wirex پرداخت XRP را فقط در ایالات متحده مستثنی می کند.

کارگزاران Genesis Trading و Bitcoin Suisse پشتیبانی از XRP را به طور کامل حذف کرده اند.

برخی از سیستم عامل های رمزنگاری به دلیل پشتیبانی قبلی از این دارایی دیجیتال ، در حال حاضر درگیر جنگ های حقوقی هستند.

Coinbase به دلیل فروش XRP با یک دادخواست روبرو است. شاکی ادعا کرد که Coinbase با وجود اینکه می دانست این یک تضمین امنیتی ثبت نشده است ، XRP را فروخته است.

منبع : dailyhodl


اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا