صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیشترین ضرر خریداران بیت کوین در سه روز اخیر رقم خورد

بیشترین ضرر خریداران بیت کوین در سه روز اخیر رقم خورد

به گزارش زوم ارز، آخر هفته‌ای که گذشت، یکی از بدترین آخر هفته‌ها برای صنعت رمز ارز بود؛ چرا که بازار با نوساناتی غیر معمول، که قیمت نخستین رمز ارز جهان را به زیر سطح 18000 دلار رساند و این رمز ارز را کم‌سودتر کرد و میزان افت ارزش مشخص را به اوج تاریخی جدیدی رساند، مواجه شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به گزارشات، بیش از 7.32 میلیارد دلار بیت کوین در ضرر از سوی گردآورندگان داده‌های آن چین شناسایی شده است. بخش بزرگی از سرمایه گذاران، کوین‌های خود را که پیش‌تر در قیمت بالاتر خریداری شده بود، به فروش رسانده‌اند. چنین درصد بزرگی از سرمایه گذاران در ضرر، می‌تواند نگران کننده باشد و به استرس موجود در بازار، بیفزاید.

متاسفانه، بخش اصلی این فشار فروش را سرمایه گذاران بلند مدت تشکیل می‌دادند؛ چرا که آن‌ها حدود 180000 بیت کوین در سطح قیمتی بسیار پایین‌تر از 23000 دلار به فروش رساندند؛ اقدامی که قیمت نخستین رمز ارز بازار را، از اوج تاریخی سال 2017 هم پایین‌تر رساند. کوین‌های فروخته شده در بازار، معادل حدود 1.3 درصد  از مجموع دارایی آن‌ها می‌شود.

پیش‌تر، U.today مشکلاتی که ماینرهای بیت کوین و رمز ارزها با آن‌ها مواجه هستند را پوشش داد؛ با افزایش هزینه‌های برق و افت ارزش شدید و سریع بیشتر ارزهای دیجیتال بازار، ماینرها گزینه‌ای جز فروش دارایی خود در ضرر و خاموش کردن دستگاه‌های خود ندارند.

بیشتر بخوانید:  بازار فعلی شباهتی به بازار سال 2021 ندارد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا