صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه اندازی ارز جدید Defi/USDT توسط Binance futures

Binance futures در حال  راه اندازی  شاخص جدید DEFI / USDT می باشد. توکن های  پیشرو DeFi که شاخص ترکیبی DEFI یِ  بایننس را تشکیل می دهند ، عبارتند از :Chainlink (LINK), Maker (MKR), 0x (ZRX), Band Protocol (BAND), Kava.io (KAVA), Kyber Network (KNC), Compound (COMP) and Aave (LEND).

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی  بزرگ و مهم  بایننس که در حوزه ارزهای دیجیتال کار می کند، اعلام کرده است که قرارداد دائمی برای راه اندازی  ارز ترکیبی  DEFI / USDT را انجام می دهد که  شروع معاملات  آن در تاریخ 28 اگوست در 7:00 صبح (UTC) است.  این شاخص ترکیبی مالی غیرمتمرکز یکی دیگر از نوآوری های اخیر بایننس  است که برای بهره بری سهم بیشتری از نیازهای متنوع تجاری و سرمایه گذاری، سرمایه گذاران در حال ایجاد است.

برای تجارت از طریق  شاخص DEFI / USDT  ی بایننس،  این صرافی یک قرارداد آتی با USDT خواهد بست که از USDT به عنوان وثیقه استفاده شود و  کاربران می توانند از  1 تا 50 برابر وثیقه خود برداشت کنند.

“دارایی اساسی قرارداد دائمی شاخص ترکیبی DEFI  شامل سبدی از پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که در بایننس ذکر شده است. قیمت شاخص با استفاده از میانگین وزنی قیمت های لحظه ای توکن ها در بایننس محاسبه می شود.” در اعلامیه بایننس آمده است که شاخص ترکیبی DEFI به USDT تبدیل می شود.

ارزهای پیشرو DeFi که ارز ترکیبی  بایننس DEFI را تشکیل می دهند ، عبارتند از :

Chainlink (LINK), Maker (MKR), 0x (ZRX), Band Protocol (BAND), Kava.io (KAVA), Kyber Network (KNC), Compound (COMP) and Aave (LEND).

شاخص بایننسِ DEFI / USDT توسط سایر قراردادهای دائمی پیش بینی شده است. یک سال پیش Binance futures به سختی راه اندازی شد  ارتقا صرافی  به ترید اینده از ابتدا با استقبال چندانی همراه نبود زیرا بررسی اولیه از آزمایش کنندگان تا حد زیادی دلگرم کننده نبود.

بیشتر بخوانید:  پایان فعالیت انجمن بلاکچین ایران

دلیل این امر این است که معاملات Binance futures در شبکه های آزمایشی خود و  با اعضای مشخص که به مدت پنج روز ادامه داشت ، آغاز شد. دو شبکه آزمایشی – Platform A و Platform B – در برابر یکدیگر قرار گرفتند تا هردو مورد بررسی قرار گرفته و بهترین شبکه  مشخص شود. پس از پایان این به نوعی “نبرد” ، ایرادات کار برای بقیه بیان خواهد شد.

با این وجود ،بایننس  کارهای مربوط به صرافی  خود را به خوبی جلو برده و  دنبال نوآوری  های برای پیشرفت آن بوده است و  یکی از مهم ترین صرافی های حال حاضرجهان است. از زمان آغاز کار ، معاملات Binance futuresچندین قرارداد دائمی از جمله قرارداد EOS / USDT و همچنین قرارداد BNB / USDT را که در ماه فوریه اعلام شد ، آغاز کرده است.

به نظر می رسد قرارداد دائمی DEFI / USDT بخشی از تلاش بایننس برای همسویی با روند رو به رشد DeFi از طریق هر یک از توکن های حاکم پروتکل DeFi است.


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا