اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه اندازی صرافی رمزنگاری شرعی در بحرین

salamcrypto

صرافی رمزنگاری CoinMENA پس از راه اندازی آن در چندین کشور از جمله امارات و عربستان سعودی مجوز راه اندازی در بحرین را دریافت کرد.CoinMENA که به زودی صرافی ارز رمزنگاری شده و مقر اصلی آن در پادشاهی بحرین است ، مجوزی را از بانک مرکزی بحرین یا CBB دریافت کرده است.

این شرکت در تاریخ 24 ژانویه اعلام کرد “مجوز شرکت خدمات دارایی Crypto Assets” که به تازگی خریداری شده است ، به CoinMENA اجازه می دهد تا به طور کامل به عنوان یک صرافی رمزنگاری تنظیم شده و سیستم عامل فعالیت کند. مجوز CBB تضمین می کند که CoinMENA تمام الزامات عملیاتی ، فنی و امنیتی تعیین شده توسط بانک مرکزی دارد.

همانطور که CoinMENA قصد دارد خدمات خود را در خاورمیانه و آفریقای شمالی ارائه دهد  از جمله بحرین ، امارات متحده عربی ، عربستان سعودی ، کویت و عمان . CoinMENA  توسط دفتر بازنگری شرعیه به عنوان یک صرافی شرعی مطابقت دارد.

در زمان راه اندازی ، CoinMENA از پنج ارز رمزنگاری شده اصلی از جمله بیت کوین ، اتریوم  ، ریپل  ، لایت کوین  و بیت کوین کش پشتیبانی خواهد کرد. این صرافی همچنین از یک بستر فرابورس یا OTC برای معاملات بزرگتر برخوردار خواهد بود که یک مدیر اختصاصی و نظارت بر تجارت بورس کالا به مشتریان ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید:  مردم نباید دوج کوین را دست کم بگیرند

دینا سامان ، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی CoinMENA ، گفت که هدف این شرکت پس از راه اندازی ، آن است که به کشورهای بیشتری گسترش یابد.

CoinMENA بیش از دو سال است که در تلاش است تا پلت فرم تجارت رمزنگاری خود را راه اندازی کند. در اواخر سال 2019 ، CoinMENA دفتر بازنگری شاریا را به عنوان یک مرکز برون سپاری برای مدیریت و نظارت بر خدمات صدور گواهینامه شریعت و حسابرسی شریعت برای بستر دارایی دیجیتال خود منصوب کرد.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا