صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است

شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است

یک شکایت جمعی مطرح شده ادعا می‌کند که Yuga Labs، به شکلی نامناسب، جامعه را وادار به خرید NFTهای BAYC و توکن وابسته به این پروژه، ایپ کوین، کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، این شکایت که توسط کمپانی قانونی Scott+Scott هدایت می‌شود، ادعا می‌کند که Yuga Labs از سلبریتی‌ها و تبلیغات توسط آن‌ها، در جهت رشد قیمت کاذب NFTهای BAYC و توکن ایپ کوین استفاده کرده است.

همچنین، این شکایت ادعا می‌کند که کمپانی Yuga Labs چشم‌انداز رشد و شانس دریافت سود هنگفت از سرمایه گذاری را تبلیغ کرده است.

در این شکایت گفته شد: زمانی که فاش شد این رشد، تنها به تبلیغات پیوسته وابسته است، سرمایه گذاران خرد با توکن‌هایی در دست ماندند که نسبت به اوج قیمت در روز 28 آپریل 2022، افتی بیش از 87 درصدی را تجربه کرده بودند.

اکنون، این کمپانی حقوقی در حال جستجوی سرمایه گذارانی است که در ماه‌های آپریل و ژوئن سال جاری، از NFTهای مجموعه BAYC و ایپ کوین، خسارت دیدند.

در این دوره زمانی، ایپ کوین به اوج تاریخی خود در سطح قیمت 26.7 دلار دست یافت و پس از آن در پایان ماه ژوئن، با افتی 82.5 درصدی به سطح 4.66 دلار سقوط کرد. در همین حال، کف قیمتی BAYC از 151.5 اتریوم به 92.9 اتریوم افت پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:  نظر ایلان ماسک در مورد نگهداری بیت کوین

اگر در نهایت این شکایت راه خود را به دادگاه باز کند، به نظر می‌رسد که Scott+Scott باید ثابت کند که کمپانی Yuga Labs و سلبریتی‌های تبلیغ کننده‌ی آن، در فاش کردن جزییات تبلیغات پولی خود ناتوان بوده‌اند؛ چرا که از نظر قانونی، این کمپانی باید این اقدام را انجام دهد.

همچنین، از آنجایی که این کمپانی قانونی ادعا می‌کند که یک کلاهبرداری پامپ اند دامپ رخ داده است، باید ثابت کند که Yuga Labs در چنین اقداماتی دست داشته است، امری که، با توجه به قدرت پروژه‌های Yuga Labs، می‌تواند دشوار باشد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا