اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال توافق بین سازمان بورس آمریکا و ریپل بسیار ضعیف است

آقای فیلان کارشناس باتجربه در دعاوی تجاری و بنیانگذار شرکت حقوقی Filan LLC مدعی شد که توافق بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بسیار بعید است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به توییت آقای فیلان، اور بر این باور است که ایده حل و فصل شدن این پرونده بین ریپل و این سازمان اداری دور از دسترس ولی قابل اجرا است.

آقای فیلان اشاره کرد که نه کمیسیون بورس و اوراق بهادار و نه ریپل حاضر به تسلیم شدن نیستند و آقای فیلان با جرمی هوگان وکیل دیگری که مدعی شده بود طرفین نزدیک به توافق هستند مخالفت کرد.

کوین کده

آقای فیلان مطمئن است که ریپل حداکثر سود را از حضور ویلیام هینمن مدیر سابق امروز مالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در این پرونده را دریافت خواهد کرد.

حضور هینمن در این پرونده به تقویت موقعیت ریپل منجر خواهد شد و هینمن می‌تواند کمک زیادی به این پرونده با شهادت های خود بکند و وضعیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار از سال 2018 تا چندی پیش را شرح دهد.

بنابراین، آقای فیلان مدعی شد که ممکن است نمایندگان ریپل از هینمن بخواهند که مواضع جدیدی را در مورد این پرونده ارائه دهد.

این وکیل مطمئن است که این فرآیند و نتیجه آن برای کل صنعت ارز های دیجیتال و بلاکچین از اهمیت بالایی برخوردار است و در این خصوص گفت:
این پرونده دیگر در مورد ریپل نیست و مربوط به پیروزی کل فضای رمزنگاری در برابر قانون گذاران است و منجر به موفقیت کل این فضا می‌شود و این پرونده تبدیل به یک جنگ شده است.

بیشتر بخوانید:  5 میلیارد دلار بیت کوین و اتریوم جا به جا شد

همانطور که پیش از این نیز گزارش دادیم، ریپل تاکنون چند پیروزی در این پرونده بدست آورده و بنظر دست بالاتر در این پرونده را دارد و باید منتظر باشیم و ببینیم که چه زمانی این پرونده به پایان خود می‌رسد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا