صرافی ارز دیجیتال

صرافی Hitbtc چیست؟ | آموزش ثبت نام و خرید و فروش در صرافی Hitbtc

ما می خواهیم به شما یکی دیگر از انواع صرافی های ارزدیجیتال با نام hitbtc  را معرفی کنیم. این صرافی یکی از بهترین صرافی های ارزدیجیتال است.حجم معادلات در این صرافی ارز دیجیتال به صورت روزانه $1,133,860,000 و همچنین به صورت ماهانه $16,238,900,000 می باشد. در این صرافی نیز شما می توانید به خرید فروش ارز دیجیتال یا همان ترید رمز ارز ها بپردازید . اصولا تریدر ها زمانی که می خواهند در یک صرافی خرید و فروش کنند ، ابتدا چند صرافی را از لحاظ مختلف بررسی کرده سپس یک صرافی مطمئن را برای معاملات روزانه خود انتخاب می کند. ما در این مطلب می خواهیم شما را با ثبت نام و ساخت اکانت در صرافی hitbtc و همچنین طریقه کار با این صرافی آشنا کنیم .

بررسی صرافی hitbtc

صرافی Hitbtc در سال 2013 در کشور چین شهر هونگ کنگ بنا شد. امروزه این صرافی جزء ده صرافی برتر جهان می باشد. اکثر تریدر ها برای خرید و فروش رمز ارز های خود از این صرافی استفاده می کنند. صرافی های دیگری هم نیز وجود دارند که کاربران در حال انجام معاملات هستند اما برتری این صرافی نسبت به دیگر صرافی ها ساده و همچنین رابط کاربری آسان آن است.  در این مقاله قرار است نحوه ثبت نام و همچنین خرید و یا فروش در صرافی hitbtc را بیاموزیم. با ما همراه باشید.

شاید خواندن این 2 مقاله برای شما مفید باشد:

انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش رمز ارز ها

آشنایی با انواع صرافی های معتبر در جهان


پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و کارمزد در صرافی hitbtc

” Hitbtc “در حال حاضر از 841 ارز دیجیتال جهان پشتیبانی می کند.این تعداد ارز پشتیبانی شده نشان می دهد این صرافی برای معامله بسیار مناسب است زیرا اکثر ارزهای دیجیتال در آن یافت می شود .و با استفاده از این صرافی تا حدود زیادی از استفاده صرافی دیگر بی نیاز می شوید مگر اینکه ارز جدیدی به بازار ارائه شود و هنوز این صرافی اقدام به لیست کردن آن نکند.هرچند که صرافی های معتبر صعی می کنند در کوتاه ترین زمان ارزهای دیجیتال با اعتبار و ارزنده را لیست کنند. حجم معادلات در این صرافی به صورت روزانه $1,133,860,000 و همچنین به صورت ماهانه $16,238,900,000 می باشد. حجم معاملات در این صرافی میانگین خوبی دارد و این به معنی آن است که سرعت نقد شوندگی سرمایه در این صرافی خوب است.یعنی در زمانی کوتاه می توانید دارایی خود را نقد کنید.

صرافی Hitbtc سعی کرده است تا کارمزد معاملات خود را کم و همچنین رقابتی در نظر بگیرد. خوشبختانه این صرافی موفق شد و توانست میزان کارمزد را رقابتی کند.در صرافی HitBTC کسی که پیشنهاد خرید و یا فروش رمز ارز ها را قبول می کند باید 0.1 درصد به عنوان کارمزذ بپردازد و فردی که پیشنهاد خرید و یا فروش را می دهد کارمزدی را پرداخت نمی کند.

اگر فردی قصد برداشت را در صرافی آنلاین Hitbtc داشته باشد ، کارمزد یکسانی را باید پرداخت کند. کارمزد برداشت متغیر و به طور اتوماتیک نسبت به حجم بازار تنظیم می شود. کارمزد برداشت در این صرافی نسبت ببه صرافی های پرطرفداری همانند: بیترکس و بایننس برای بعضی از رمز ارز ها بیشتر و برای بعضی از رمز ارزها نیز بیشتر می باشد.


نمای کلی سایت صرافی Hitbtc پس از ایجاد حساب کاربری

یکی از عوامل مهم برای انتخاب تریدر ها برای صرافی جهت خرید و فروش رمز ارز ها رابط کاربری صرافی ها می باشد . که در عکس زیر شما رابط کاربری صرافی hitbtc را مشاهده می کنید.

آموزش صرافی hitbtc - سایت hitbtc


امنیت در صرافی HitBTC

قطعا یکی از نکاتی که شما هنگام انتخاب صرافی در نظر می گیرید، امنیت صرافی می باشد. همانطور که گفتیم HitBTC در سال 2013 بنا شد. تقریبا در سال 2015 بود که این صرافی برای مدت نسبتا کوتاهی از دسترس خارج شد.

اکثر کاربرانی که سرمایه خود را در این صرافی ذخیره کرده بودند ، پس از این اتفاق شکایتی مبنی بر اینکه دیگر نمی توانستند سرمایه خود را برداشت کنند داشتند. چندی بعد مشخص شد سرمایه های این سرمایه مسدود شده است و دلیل آن هم این است که این صرافی در زمانی که هک شده بود ، هکر ها سرمایه های این صرافی را به سرقت برده بودند.

هم اکنون پس از ثبت نام در این صرافی باید تائید دو مرحله آن را فعال کنید. تا زمانی که اقدام به تائید دو مرحله نکنید نمی توانید از امکانات صرافی Hitbtc استفاده کنید. یکی از امکانات دیگر این صرافی را می توان به زمانبدی کار در صرافی اشاره کرد.

شما می توانید تعیین کنید که چه مدت زمانی حساب شما فعال باشد. می توانید از بین گزینه های موجود: 30 دقیقه ، 1 ساعت ، 8 ساعت ، 1 روز ، 7 روز ، انتخاب کنید. پس از انتخاب زمان مورد نظر پس از زمان طی شده از اکانت خود به طور خود کار خارج می شوید.


انواع حساب در صرافی Hitbtc

در این صرافی سه نوع حساب معاملاتی وجود دارد.این سطح ها با محدودیت های متفاوت در تراکنش از هم متمایز می شوند.

 • حساب نوع اول که با حساب عمومی شناخته می شود .محدودیت تراکنش روزانه در این حساب تا 5 هزار یورو می باشد.و برای افتتاح آن نیازی به احراز هویت نیست.اما با این نوع حساب از این صرافی ،نمی توان ارزهایی مثل دلار ،یورو و… را واریز کرد.
 • حساب نوع دوم که به احراز هویت نیاز دارد.و محدودیت روزانه ان 25 هزار یورو است. همچنین در این نوع از حساب به صورت ماهانه و هفتگی برای واریز و یا برداشت دلار ،یورو و… محدودیت وجود دارد.این محدودیت در هفته 2 هزار دلار یا یورو و در ماه 10 هزار دلار یا یورو می باشد.
 • حساب نوع سوم که محدودیت تراکنش روزانه در آن تا سقف 25 هزار دلار است.در این حساب هم به صورت هفتگی و ماهانه محدودیت برداشت و واریز وجود دارد.که در هفته 10 هزار دلار یا یورو و در ماه 50 هزار دلار یا یورو است.

آموزش ثبت نام در صرافی Hitbtc

برای ثبت نام در این صرافی شما نیازمند یک ایمیل به همراه یک شماره تماس هستید. از آنجایی که کشور عزیزمان ایران متاسفانه در دوران تحریم به سر می برد، این صرافی کشور ایران را در لیست کشور های خودش ندارد. خوشبختانه این امر موجب جلوگیری از ثبت نام شما نمی شود شما می توانید با انتخاب یک کشور دیگر به ساخت اکانت خود بپردازید.

شایان ذکر است اگر می خواهید از ایران به صرافی hitbtc وصل شوید باید از نرم افزار تغییر ip  بنام vpn  یا از سرورهای مجازی بنام VPS استفاده کنید.

نکته: در زمان نگارش این مقاله هنگام وارد نمودن شماره تماس از یک شماره جعلی استفاده شده است، شما می توانید در صورت تمایل شما تلفن خود را وارد کنید و اگر تمایل به این کار ندارید می توانید با ساخت یک شماره مجازی اقدام به تشکیل حساب کنید. در ادامه طریقه ثبت نام در این صرافی را به صورت تصویری برایتان آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

 1. ابتدا مرورگر سیستم خود را باز و سپس آدرس (https://hitbtc.com/) را وارد کنید. صبر کنید تا سایت برایتان کامل بارگذاری شود، سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه ” Sign Up ” را برای ثبت نام کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.آموزش صرافی hitbtc - عکس اول
 2. زمانی که صفحه ثبت نام به صورت کامل برایتان بارگذاری شد، از شما می خواهد که یک ایمیل و یک گذرواژه وارد کنید، سپس بر روی گزینه ” Sign Up ” ضربه بزنید. ( توجه داشته باشید که منظور از این گذرواژه، رمز عبور ایمیل شما نیست، باید یک رمز جدید وارد کنید. این رمز همان رمز عبور حساب کاربری شما در این صرافی است. ) در تصویر زیر شاهد وارد نمودن اطلاعات هستید.آموزش صرافی hitbtc - عکس دوم
 3. در این مرحله ابتدا باید کشور خودتان را انتخاب کنید. متاسفانه به دلیل تحریم های موجود، کشور ایران در این لیست وجود ندارد. شما باید از نام یک کشور جز ایران استفاده کنید. این امر ممکن است در آینده برای شما مشکل ایجاد کند.آموزش صرافی hitbtc - عکس سوم

در کادر بعدی باید نام کاربری و سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه ” Finish Registration ” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید. ( همانطور که گفتیم، به دلیل تحریم های موجود شما نمی توانید کشور ایران را انتخاب کنید اما می توانید شماره ایرانی وارد کنید و بدون ایجاد مشکلی به مرحله بعد بروید اما ممکن است در آینده برایتان مشکل ایجاد شود. )

 1. در مرحله بعدی برای ایمیل شما یک ایمیل تائید ارسال می شود. شما باید ابتدا وارد ایمیلتان شوید سپس بر روی لینک ارسال شده از طرف صرافی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی از ثبت نام خود شوید. دو تصویر زیر انجام این مرحله را نشان می دهد.آموزش صرافی hitbtc - عکس چهارم
 2. بعد از تائید نمودن ایمیل، زمانی که وارد ضفحه جدید شدید باید ابتدا یه تیک سمت چپ را فعال کنید. ( با فعال نمودن این تیک ها شما تعهد می دهید که قوانین را قبول دارید. بعد ازفعال نمودن تیک ها بر روی گزینه ” Confirm ” کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود.آموزش صرافی hitbtc - عکس پنجم
 3. با گذراندن این مرحله، ثبت نام شما با موفقیت به پایان می رسد. در بدو ورود شما پس از ثبت نام، ” Hitbic ” از شما می پرسد که آیا می خواهید تائید دو مرحله ای خود را فعال کنید و مرتبا شما در سایت با این پیام رو به رو می شوید. ( تائید دو مرحله ای باعث می شود تا امنیت حساب شما بالا رود همچنین بهترین گزینه از بین گزینه های موجود برای افزایش امنیت حساب کاربری به حساب می آیند. ) . اگر قصد فعال نمودن تائید دو مرحله ای را دارید بر روی گزینه ” Secure Your Account ” کلیک کنید در غیر این صورت بر روی ” ضربدر ” کلیک کنید تا این صفحه برایتان بسته شود. در تصویر زیر شاهد این عمل از این صرافی هستید.آموزش صرافی hitbtc - عکس ششم
 4. برای خرید و یا فروش ارز های دیجیتال شما می توانید از پنل سمت راست سایت استفاده کنید. در قسمت ” Buy ” می توانید خرید های خود را انجام دهید و در قسمت ” Sell ” می توانید رمز ارز های خود را بفروشید. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل خرید و فروش در صرافی HitBTC را آموزش ببینید.آموزش صرافی hitbtc - عکس هفتم
بیشتر بخوانید:  راهکارهای حفظ امنیت در صرافی های ارز دیجیتال

آموزش خرید و فروش یا ترید در صرافی HitBTC

اگر شما تصمیم به خرید فروش ارز های دیجیتال در این صرافی را گرفته اید، قطعا نیاز به مشاهده اندک آموزشی هستید. ما در این مقاله سعی داریم به شما نحوه خرید و فروش در این صرافی را آموزش دهیم.

همانطور که در ابتدا آوردیم، زمانی که شما در این صرافی اقدام به ساخت اکانت نمائید، برای شما در اصل دو اکانت و یا همان حساب کاربری ساخته می شود. یک اکانت و یا حساب برای ذخیره که به عنوان کیف پول یاد می شود و حساب دیگر همان حساب معاملاتی شما است که می توانید با استفاده از آن عمل خرید و فروش و یا ترید کردن را انجام دهید.

جهت خرید و یا فروش یا ترید در صرافی HitBTC به آموزش زیر دقت کنید:خرید و فروش یا ترید - عکس اول

 1. ابتدا در بخش ” مارکت ” باید نوع ارز دیجیتال خود را جهت خرید و فروش یا ترید مشخص کنید، برای مثال ما در قسمت مارکت ” بیت کوین را در برابر دلار ( BTC/USDT ) ” انتخاب کرده ایم. شما می توانید با دقت به قسمت سربرگ ها، نوع ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید سپس از لیست آماده شده برای شما انتخاب کنید که قرار است کدام ارز دیجیتال را در برابر کدام ارز دیجیتال دیگر خرید و فروش کنید.خرید و فروش یا ترید - عکس دوم
 2. در فروشگاه، قسمت خرید شما یک بخش با نام ” مارکت ( Market ) ” و یک بخش دیگر با نام ” لیمیت ( Limit ) ” مشاهده می فرمایید. اگر پنجره مارکت در قسمت خرید را انتخاب کنید، شما می توانید در همان زمان بلافاصله مقدار بیت کوینی ( و یا هر ارز دیجیتال دیگری که مد نظرتان است ) را خریداری کنید. اما اگر پنجره لیمیت را انتخاب کنید، یک برنامه ریزی برای خریدتان مشخص می کنید. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه برنامه ریزی برای فروش را مشاهده بفرمایید.خرید و فروش یا ترید - عکس سوم
 3. در فروشگاه، در قسمت فروش هم مانند قسمت خرید، دو بخش ” مارکت ( Market ) ” و هم ” لیمیت ( Limit ) ” وجود دارد. اگر پنجره مارکت در قسمت فروش را انتخاب کنید، شما می توانید در همان زمان بافاصله مقدار بیت کوینی ( و یا هر ارز دیجیتال دیگری که مد نظرتان است ) را بفروشید. اما اگر پنجره لیمیت را انتخاب کنید، یک برنامه ریزی برای فروشتان مشخص می کنید. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه برنامه ریزی برای فروش را به طور کامل مشاهده بفرمایید.خرید و فروش یا ترید - عکس چهارم
 4. اگر انتهای این صرافی را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که برای شما یک نمودار و یک سری اعداد و ارقام از معاملات خرید و فروش برایتان آماده کرده است. در این قسمت ( 4 ) شما حجم معاملات خرید را مشاهده می کنید، در هر ثانیه این حجم از درخواست های خرید متفاوت است. در تصویر زیر معاملات خرید ارز دیجیتال ” بیت کوین ” را مشاهده می کنید.خرید و فروش یا ترید - عکس پنجم
 5. اگر به بخش کناری حجم معاملات خرید نگاه کنید، متوجه بخش دیگر که حجم معاملات فروش است می شوید. در این قسمت ( 5 ) یک سری اعداد و ارقامی نوشته شده است که این اعداد و ارقام بیانگر معامله های فروش بیت کوین در آن ثانیه می باشد. هر ثانیه این بخش در حال تغییر است. در تصویر زیر شما کاربران عزیز معاملات فروش ارز دیجیتال ” بیت کوین ” را مشاهده می کنید.خرید و فروش یا ترید - عکس ششم

در پایان این بخش شما کاربران عزیز یک آشنایی نسبی از طریقه خرید و فروش ارز های دیجیتال در صرافی HitBTC مشاهده کردید، حال همانطور که گفتیم شما می توانید در این صرافی با برنامه ریزی خرید و یا فروش را انجام دهید.

برای مثال: شما مشخص می کنید که، هر موقع قیمت ارز دیجیتال ” بیت کوین ” به 10 هزار دلار رسید، مقدار ” N ” تا از بیت کوین را بفروش و یا اینکه همین برنامه ریزی را برای خرید مشخص می کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل این مسئله را برایتان شرح دهیم.


خرید و فروش و یا ترید کردن زمانبندی شده در صرافی HitBTC

همانطور که پیشتر گفتیم، شما می توانید در این صرافی به صورت زمان دار یعنی با برنامه عمل خرید و فروش و یا ترید کردن را انجام دهید. حال شما می توانید به صورت تصویری این آموزش را دنبال کنید.

 1. اگر در نظر دارید تا به صورت زمان دار ارز های دیجیتال خود را خرید و یا فروش کنید، می توانید با مراجعه به بخش لیمیت این عمل را انجام دهید. برای انجام این کار ابتدا کافیست به بخش لیمیت هر قسمت ( خرید و یا فروش ) مراجعه می کنید. سپس گزینه ” Stop ” را فعال کنید. حال می توانید با وارد نمودن :
  • مقدار: در این قسمت منظور از مقدار، تعداد بیت کوین و یا هر ارز دیگری که قصد خرید آن را دارید ( ما در اینجا بیت کوین را انتخاب کرده ایم ) وارد کنید. توجه داشته باشید که این مقدار دارای محدودیت می باشد.
  • مبلغ فعلی: در این قسمت مبلغ فعلی بیت کوین به دلار را نمایش می دهد، اگر رمز ارز دیگری شما انتخاب کرده باشید مبلغ فعلی با توجه به قیمت های آنها تعیین می شود.
  • توقف قیمت: در قسمت برنامه ریزی برای خرید و فروش، اصلی ترین گزینه، قسمت توقف خرید و یا فروش است. با استفاده از این امکان شما مشخص می کنید زمانی که بیت کوین و یا هر رمز ارز دیگری مثلا به قیمت N رسید، برای شما همان مقدار که انتخاب کرده اید بیت کوین و یا هر رمز ارز دیگری بخرد و یا اینکه آن را بفروشد.
  • جمع کل: در این قسمت مبلغی که باید شما پرداخت کنید ( در قسمت خرید ) / مبلغی که دریافت می کنید ( در قسمت فروش ) به شما نشان می دهد.

خرید و فروش و یا ترید کردن زمانبندی شده - عکس اول

 1. پس از اتمام فرایند زمانبدی بر روی گزینه ” Buy Stop Limit ” یا ” Sell Stop Limit ” کلیک کنید تا خرید و یا فروش شما انجام شود.

طریقه شارژ حساب کاربری در صرافی HitBTC

برای اینکه بتوانید حساب کاربری خودر را در صرافی HitBTC شارژ کنید ابتدا باید طبق دستور العمل زیر در صفحه اصلی این صرافی بر روی گزینه ” Deposit ” کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شوید.

طریقه شارژ حساب کاربری در صرافی HitBTC - عکس اول

حال برای شما یک صفحه جدید نمایان می شود. این صفحه شامل یک آدرس می باشد. شما می تواننید با استفاده از این آدرس، حساب خودتان را شارژ کنید.

کافیست این آدرس را به عنوان آدرس دریافت کننده برای شخص مقابلتان ارسال کنید و سپس پس از انجام تراکنش، چند لحظه طول می کشد تا به حساب شما واریز شود.

( تصویر زیر نمایانگر این نمایش آدرس در صرافی Hitbtc می باشد. )

طریقه شارژ حساب کاربری در صرافی HitBTC - عکس دوم


چگونه در صرافی Hitbtc برداشت داشته باشیم؟

برای اینکه بتوانید در صرافی Hitbtc دریافت داشته باشید ، ابتدا باید وارد اکانت خود شوید و سپس بر روی گزینه ” Widreow ” یا ” برداشت ” کلیک کنید. ( مانند تصویر ذیل )

برداشت در صرافی hitbtc

در این قسمت باید مقدار ارز مورد نظر خود را وارد کنید. ( در نظر داشته باشید که این مقدار باید داخل اکانت شما شارژ شده باشد.)

نکته: مبلغ اعشار شما باید 8 رقم باشد در غیر این صورت برداشت شما پردازش نخواهد شد.

حال باید برو روی ” دایره ” کلیک کنید تا بتوانید آدرس مقصد را وارد کنید و برداشتان را به پایان برسانید.

برداشت بیت کوین در صرافی


کلام آخر در مورد صرافی Hitbtc

با توجه به بررسی ارائه شده در این مطلب این صرافی هنوز باید در خصوص قسمت های امنیت و ارتباط با کاربران و سیاست های صرافی عملکرد خود را بهبود ببخشد.البته این صرافی در نظر دارد کارمزدهای معاملاتی را ک کند و برای معاملات ارزهای دیجیتال گزینه های بیشتری ارائه دهد.امیدواریم با مطالعه مطلب ” صرافی Hitbtc ” و بررسی انجام شده در تصمیم گیری انتخاب صرافی کمک کرده باشیم.


بیشتر بخوانید:

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

‫41 دیدگاه ها

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت شما و ممنون از توضیحات کاملتون فقط یک مورد در مورد تحریم هایی که فرمودید میخواستم بگم من عضو شدم در صرافی و نام کشور ایران در صرافی بود و اینکه شماره موبایل من هم رجیستر شد و اینکه اکانت من هم وریفای شد با پاسپورت ایران و هیچ مشکلی نداشتم . نه از وی پی اس استفاده کردم نه از وی پی ** . آیا بازم امکان داره این صرافی دارایی های من رو بلاک کنه به خاطر تحریم ها ؟ ممنون میشم جواب بدید . با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   بله بعد از مدتی به شما ایمیل می دن که سرمایه خودتون را خارج کنید چون حسابتون بسته می شه .پس بهتره بجای این اتفاقات و پیگیری های بعدش از همون اول از یک وی پی اس یا وی پی ان ای پی ثابت استفاده کنید.

    1. با سلام
     شما چه تاریخی احراز کردید .
     و مشکلی براتون پیش نیومده
     و مدارکی که نیاز هستن چی بود

 2. با سلام
  من در صرافی هیت بی تی سی باید احراز کنم .
  ایا میشود از پاسپورت ایرانی استفاده کنم

 3. اگر احراز کنم با پاس ایرانی .مدتی وقت نمیدن که سرمایه رو از اونجا انتقال بدم .
  با تشکر

 4. سلام خوبید؟کیم رو از یوتی بایت بخوایم به بی تی سی انتقال بدیم با توجه به اینکه ایرانی هستیم اوکیه؟میشه؟

 5. عجب اشتباهي كردم
  تو اين صرافي تريد كردم
  بهتون پيشنهاد ميكنم به هيچ وجه تو اين صرافي تربد نكنيد كرمزدش خيلي بالاس
  😔😔خيلي كه چ عرض كنم پنچاه درصد ميگيرن
  الان ي فحش ابدار بايد ب اين صرافي داد

 6. درود برشما
  سایت خوبی برای ترید کردن نیست و قیمتها بسیار دیر به روز می شود ومن ضرر بابت تاخیر قیمتها دادم. الان هم که میخوام برداشت کنم و پولم خارج کنم همش ارور می دهد و با پشتیبانی خوبی هم ندارند.شما می توانید برای برداشت دلار که دارم راهنمایی کنید.؟

 7. سلام
  من بهم گیر داده بابت احراز هویت مدارک فرستادم قبول کرده جز تاییدیه آدرس که گیر میده
  چی باید بفرستم
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 8. سلام من بابت خارج کردن ارز از صرافی به مشکل خوردم و از من احراز هویت خواست و مراحل احراز رو انجام دادم با پاس ایرانی تو قسمت شماره تلفن هر کاری میکنم کد تایید برایم ارسال نمیشه چیکار کنم بنظرتون؟

   1. سلام
    باز هم متشکرم بخاطر پاسخگوییتون ولی از من بک آپ می خواد ولی متاسفانه من یادداشت نکردم.
    کد بک آپ می خواد که غیر فعالش کنه من ندارم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

   1. با تشکر از پاسخگویی ثبت نام کردم ولی مدام یه پیغام با این متن میاد.
    Turn on 2FA to secure your account
    We strongly recommend enabling two-factor
    authentication

    1. کسی به این مشکل نخورده؟ کسی نیست راهنمایی کنه؟

     تو قسمت واریز و برداشت سایت که میرم واریز فعاله ولی برای برداشت این پیغام میاد

 9. سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
  مبلغی که واریز کردم به حسابم توی کارگزاری واریز نشده اما ایران اعلام کردن عملیات انتقال انجام شده از کدام قسمت میتونم ایمیل بزنم به صرافی برای پیگیری ؟ ممنون میشم راهنماتیی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا