اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت کیف پول Ledger ، با گرفتن استاندارد SOC ، نوع 1 ، امن تر می شود.

salamcrypto

امن تر شدن شرکت ledger

این فرایند برای اطمینان یافتن  از اینکه اطلاعات مشتری به درستی توسط شرکت اداره می شود ، انجام شد.

لجر ، یک شرکت  ارائه دهنده  کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتال  ، با  موفقیت آزمایش System and Organization Controls یا SOC ، نوع 1 را بدست آورده است.

طبق اطلاعات ارائه شده  به Cointelegraph ،شرکت Friedman LLP ، که  شرکتی حسابداری مستقر در نیویورک است  ، آزمایش SOC 2 نوع 1 را روی Ledger انجام داد:

“با به دست آوردن گزارش SOC 2 نوع 1 ، اکنون می توانیم  لایه امنیتی تأیید شده دیگری را به مشتریان خود ارائه دهیم ، اطمینان پیدا می کنیم  که  Vault  راه حلی همیشه امن است و ما فرایندهای لازم برای اطمینان از در دسترس بودن را انجام می دهیم.”

Ledger Vault یک راه حل ذخیره سازی ارز دیجیتال برای کابران و شرکت های بزرگتر است که به عنوان یک شاخه  ی تحت نظر  شرکت گسترده  Ledger فعالیت می کند.

آزمون SOC 2 امنیت شرکت را از طریق ممیزی ، تأیید نحوه مدیریت صحیح اطلاعات مشتری توسط نهادهای مبتنی بر خدمات ، تجزیه و تحلیل می کند. در یک پست وبلاگ از RSI Security توضیح داده شده است: “به عنوان اثبات انطباق با روش حسابرسی AICPA ، گزارش SOC 2 Type 1 نشان می دهد که یک شرکت SaaS [به عنوان یک سرویس] بهترین روش های امنیتی را دارد”. این پست اضافه می کند: “این به مشتریان بالقوه اطمینان می دهد که یک سازمان خدماتی روش حسابرسی گفته شده را پشت سر گذاشته است و در صورت همکاری با شرکت سازگار با SOC 2 داده های آنها بی خطر است.”

بیشتر بخوانید:  36 هزار دلار برای فقط یک اتریوم

آزمون SOC 2 نوع 2  استانداردهای عمیق تری را آزمایش می کند در حالی که لجر رسیدن به آن زمان بیشتری نیاز دارد.  طی این  تجزیه و تحلیل SOC 2 نوع 1 ، فریدمن در مورد لجر در بخش های  مختلفی  از جمله استراتژی بازیابی فاجعه و امنیت آن تحقیق کرده است. چارلز گیلمت ، مدیر ارشد فناوری لجر ، در بیانیه ای گفت: “دریافت این گواهینامه یک دستاورد  است زیرا نشان می دهد فرآیندها و سیستم های ما ساده ، مستند و به طور کلی ایمن هستند.” با توجه به نظرات در بیانیه مدیرعامل لجر، پاسکال گوتیه ، سال آینده ، این شرکت قصد دارد تا تأییدیه SOC 2 نوع 2 را تأمین کند.

پس از  انتشار   پایگاه داده لجر  در چند ماه پیش که در ان  اطلاعات مشتریان را اشکار  شده بود،  این شرکت محبوب کیف پول سخت افزار  برای برطرف کردن ریشه اصلی این مشکل قدم برداشت.

صرافی ارز دیجیتال  Gemini اعلام کرد که آزمایش SOC 2 Type 2 خود را به طور مشابه در ژانویه 2020 گذرانده است.

منبع: کوین تلگراف


اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا