اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهانامنیت ارز دیجیتالکیف پول ارز دیجیتال

هشدار امنیتی کیف پول لجر | خطر امنیتی در wallet لجر

salamcrypto

در مقاله زیر می خواهیم درباره هشدار امنیتی کیف پول لجر صحبت کنیم. عناوین مقاله خطر های امنیتی کیف پول لجر به شرح زیر است:


[sta_anchor id=”هشدار-امنیتی-کیف-پول-لجر” unsan=”هشدار امنیتی کیف پول لجر” /]

هشدار امنیتی کیف پول لجر

کیف پول لجر به کاربران خود هشدار امنیتی داد.هشدارهای کیف پول Ledger of Fake Google Chrome Extension Stealing Crypto
آیا کیف پولهای سخت افزاری در مقابل سرقت امنیت دارند؟ فیشینگ چیست؟ آیا حمله های فیشینگ قابل پیش بینی هستند.؟

بزرگترین تهیه کننده کیف پول سخت افزار cryptocurrency لجر به کاربران خود در مورد حمله فیشینگ دیگری که سعی در سرقت رمزنگاری خود دارد هشدار داد.

شرکت رمزنگاری فرانسوی در توییت 5 مارس عنوان کرد که افزونه جعلی در مرورگر گوگل کروم وجود دارد که سعی دارد با درخواست از آنها بخواهد رمز ورود کاربران را برای دسترسی به کیف پول خود وارد عبارت بهبودی 24 کلمه ای کنند.

قابل ذکر است که Ledger Live از فروشگاه وب Chromeحذف می شود.

صرافی ایرانی کارت

[sta_anchor id=”گزارش-zdnet-درباره-هشدار-امنیتی-کیف-پول-لجر” unsan=”گزارش ZDNet درباره هشدار امنیتی کیف پول لجر” /]

گزارش ZDNet درباره هشدار امنیتی کیف پول لجر

گزارشگر امنیت سایبری در وب سایت اخبار فناوری ZDNet در تاریخ 4 مارس حمله فیشینگ را گزارش داده است. طبق گفته وی ،پسوند مخرب کروم برای اولین بار توسط هری دنلی ، مدیر امنیت سکوی رابط کاربری MyCrypto کشف شد.
براساس این گزارش ، افزونه جعلی Chrome به نام Ledger Live می باشد. و برنامه واقعی موبایل و دسک تاپ Ledger Live را تقلید می کند که به کاربران کیف پول Ledger اجازه می دهد تا با همگام سازی کیف پول سخت افزاری خود با یک دستگاه قابل اعتماد معاملات را تأیید کنند. از زمان پخش این اخبار ، ظاهراً برنامه افزودنی جعلی Ledger Live از فروشگاه وب Chrome حذف شده است.
براساس این گزارش ، پسوند فیشینگ حداقل 120 بار قبل از اینکه بارگیری شود دانلود شده است.

بیشتر بخوانید:  فروش دوباره بیت کوین با بالاترین قیمت

همانطور که توسط ZDNet گزارش شده است ، برنامه افزودنی مخرب در تلاش بود کاربران را گمراه کند که فکر کنند نسخه Chrome برنامه اصلی Ledger Live را نمایندگی می کند و به آنها امکان می دهد تعادل را بررسی کرده و معاملات را از طریق Chrome تأیید کنند.


[sta_anchor id=”پیشنهاد-لجر-به-کاربران-خود-درباره-امنیت-کیف-پول-لجر:” unsan=”پیشنهاد لجر به کاربران خود درباره امنیت کیف پول لجر:” /]

پیشنهاد لجر به کاربران خود درباره امنیت کیف پول لجر:

ظاهراً به کاربران پیشنهاد شده بود که با وارد کردن عبارت دانه کیف پول ، افزونه را نصب کرده و کیف پول لجر خود را به آن وصل کنند . عبارت پشتیبان یا کلمه بذر که برای دستیابی به کیف پول آنها استفاده شده است.

در اعلام اخطار ، لجر تأکید كرد كه این پلتفرم هرگز از کاربران خود اصطلاح بازیابی خود را نخواهد پرسید و خواست كه هرگز عبارت 24 كلمه‌ای را به اشتراک نگذارید یا آن را در هر دستگاه متصل به اینترنت وارد نكنید.

شایان ذکر است که این اولین بار نیست که کاربران لجر با پسوند جعلی chrome روبرو می شوند. همانطور که در اوایل ژانویه توسط Cointelegraph گزارش شد ، یکی دیگر از برنامه های مخرب Chrome حدود 16،000 دلار در زمینه رمزنگاری با محوریت حفظ حریم خصوصی ( ZEC ) به سرقت برد.

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا