اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش‌بینی قیمت لایت کوین

salamcrypto

فرکتال لایت کوین می‌گوید که دوره کم بودن قیمت این ارزدیجیتال رو به اتمام است و افزایش قیمت آن شروع خواهد شد.
لایت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال دارای طول عمر طولانی و از نظر کد نویسی و امنیت دیجیتالی دقیقا مشابه بیت کوین است.  با این وجود شهرت این آلت کوین بسیار خدشه دار شده است. این ارز مدتها به عنوان پرچمدار آلت کوین ها فعالیت می‌کرد اما مدتهاست که از بقیه بازار عقب مانده است.
نشانه هایی از اینکه این قضیه می‌تواند برعکس شود و این ارز دوباره اوج بگیرد وجود دارد. با توجه به فرکتال گذشته ی بازار این ارز، دوره کم بودن قیمت این ارز دیجیتال رو به اتمام است.

نقره دیجیتال پس از چند سال خواب، آماده افزایش قیمت است

وقتی صحبت از فلزات گرانبها می‌شود احتمالاً توجه همه به سوی طلا می‌رود اما نقره هم همیشه بخشی از این بازار بوده است. در دنیای ارز دیجیتال، بیت کوین قطعا گوی توجه را از دیگر ارز ها می‌دزدد اما اتریوم و ارتش توکن های دیفای و چین لینک هم هیجان و علاقه را به خود جلب می‌کنند. همه این ها در حالی ست که نقره ی دنیای ارز دیجیتال یعنی لایت کوین در خواب زمستانی فرو رفته است.
لایت کوین در بازار صعودی قبلی محبوب بود در این بازار صعودی آنچنان محبوبیتی ندارد.
خواه که این قضیه بخاطر فروش دارایی لایت کوین بنیان گذار این ارز بوده یا بخاطر اینکه پس از نصف شدن قیمت به سختی خود را بالا کشیده است، این ارز دیجیتال در تاریکی باقی مانده است.
با این وجود تحلیل های تکنیکال همگی دال بر این هستند که نشانه های روشنی از تغییر قیمت لایت کوین وجود دارد.
سرمایه گذاری  Grayscale در آلت کوین ها زیاد شده است و با توجه به فرکتال آخرین چرخه مشترک این ارز و یک تحلیل بسیار دقیق به این نتیجه می‌رسیم که زمان خرید این ارز با این قیمت بسیار پایین به اتمام رسیده است.
همین تحلیلگری که فرکتال های لایت کوین را تحلیل کرده است، قبلاً فرکتال بیت کوین را تحلیل کرده و پیش بینی کرده بود که این ارز دیجیتال از ده هزار دلار رد شود و این اتفاق هم افتاد. این تحلیلگر پیش بینی می‌کند که هر لایت کوین به حدوداً دو هزار دلار خواهد رسید.
تحلیلگر مشهور دیگری که وارد بحث شد نموداری را از جفت ارز بیت کوین و لایت کوین آورد که در آن در مقایسه با دوره های گذشته عدم موفقیت حس میشد.
اگرچه این امر ممکن است سبب افت قیمت سریع لایت کوین شود اما همه تغییرات از نقطه ای شروع می‌شوند و برای لایت کوین بنظر می‌رسد که این همان نقطه باشد.
منبع: btcnews.com

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری Grayscale روی تعدادی از آلت کوین ها

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا