اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازگشت Limewire با NFTها

بازگشت Limewire با NFTها

به گزارش زوم ارز، در روز 14 مارچ، کمپانی Limewire اعلام کرد که برای آغاز دوباره‌ی فعالیت خود، این بار به عنوان بازار NFT، پلتفرم بلاکچین Algorand را انتخاب کرده است. این کمپانی گفت که آن‌ها این پلتفرم را برای سازگاری با محیط زیست از سال 2021، ضمن دارا بودن مقیاس‌پذیری و امنیت مناسب برای دارایی دیجیتال از جمله NFTها، انتخاب کرده‌اند. همچنین اعلام شد که این همکاری به کمپانی اجازه خواهد داد تا قابلیت مینت کردن رایگان NFTهای جدید را به کاربران ارائه دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین، این کمپانی قصد دارد تا رمز ارز خود، یعنی توکن LMWR را راه‌اندازی کند، و لیست انتظاری برای کاربران و تولیدکنندگان ایجاد کرده است. همچنین، این لیست انتظار شامل ایردراپی با 10000 NFT و دسترسی به پیش‌فروش توکن این کمپانی می‌شود.

کمپانی LimeWire گفت که در حال تلاش برای پر کردن فاصله بین NFTها و کاربران عادی است. بنا به حساب توییتر این کمپانی، تاکنون حدود 250000 نفر در لیست انتظار ثبت نام کرده‌اند.

کوین کده

بر اساس بیانات LimeWire، در حال حاضر NFTها و بازار عمومی رمز ارز در انحصار گروه خاصی از کسانی است که درکی از این فناوری نوظهور دارند. هدف این کمپانی، ورود هرچه راحت‌تر به دنیای NFTها برای آن دسته از افرادی است که با این فضا آشنایی ندارند.

بیشتر بخوانید:  بزرگترین افزایش نرخ بهره فدرال طی 22 سال اخیر انجام شد

این پلتفرم به دنبال در دسترس بودن برای تمامی طرفداران موسیقی است، فارغ از اینکه ارز دیجیتال نگهداری می‌کنند یا نمی‌کنند. برنامه‌ی آن‌ها اطمینان از در دسترس قرار دادن خدمات خود برای تمامی واسطه‌های وب2 و وب3 است تا هرکسی بتواند به آسودگی، بدون داشتن دانشی عمیق از فناوری یا دارا بودن رمز ارز، NFT خریداری یا مینت کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا