تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 20 شهریور 99

salamcrypto

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ، لینک،یکی از مطرح ترین ارزها در حوزه پروژه های DeFi است که پس از ریزش شدید تا 9.100 دلار در هفته گذشته توانست تا 13.300 رشد کند.به نظر میرسد خرس های لینک،در حال ورود به بازار هستند و کم کم کنترل بازار را به دست میگیرند،تحلیل اکثر افراد معتبر نشان میدهد که به صعود این ارز امیدوار هستند.همانطور که پس از رسیدن به قیمت 9.100 ب شدت حمایت شد و در کمتر از 24 ساعت دوباره به سطح 11 برگشت و حدود 30 درصد سود داد.این ارز رتبه 5 را درسایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.چشم های زیادی به چگونگی حرکت این ارز مهم چشم دوخته اند.

تحلیل تکنیکال چین لینک chainlink

قیمت کنونی لینک 12.8270 است.این ارز در ناحیه 12.900 مقاومت مهمی دارد،شب گذشته توانست این مقاومت را رد کرده و تا 13.200 نیز صعود کند اما موفق نشد قیمت را بالای این سطح تثبیت کند.اگر لینک بتواند این سطح را به طور کامل شکست دهد،احتمال صعود تا 16 دلار وجود دارد.ولی اگر بیت کوین حرکت ناگهانی ریزشی داشته باشد که الت کوین هارا تحت تاثیر قرار دهد،اولین سطح حمایت لینک سطح 9.700 دلار خواهد بود.در ادامه به بررسی نمودار شمعی لینک در تایم فریم های مختلف خواهیم پرداخت.

در تایم فریم هفتگی

 

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

لینک در تایم فریم هفتگی هنوز در یک روند صعودی قراردارد.شاخص SAR  نیز بیانگر این موضوع است که روند هنوز صعودی است.شاخص RSI زیر سطح 70 قرار دارد و جهت خاصی ندارد.


در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

اگر بخواهیم تایم فریم روزانه را صرفا با خطوط روند بررسی کنیم،میبینیم که در  داخل یک مثلث قرار داریم.خط روند صعودی مثلث ،نشان داده که سطح حمایت بسیار قوی است و احتمال شکست ان  کم است.احتمال اینکه خط روند نزولی شکسته شود نسبتا بالاست،اما در تحلیل رمز ارزها هیچ چیز قطعی نیست،باید روند را دنبال کرد و دید ادامه حرکت لینک به چه شکل خواهد بود.اگر روند نزولی شکسته شود خود نوعی سیگنال خرید است که باید پیگیری شود.


پهنای باند در باند بولینگر،نشان دهنده این موضوع است که بازار فعلا رینج است و احتمال صعود شارپی تا چند روز اینده وجود ندارد.میانگین متحرک باند بولینگر اگر کندل روزانه را قطع کند و پایین کندل بعدی قرار بگیرد نشانه خوبی است،احتمال وقوع این اتفاق وجود دارد و باید حتما دنبال شود.دو خط مکدی و سیگنال به سمت هم در حال حرکت هستند،که اگر درگیری این دو خط اتفاق بیفتد ،صعود دوباره برای لینک محتمل است.شاخص اندیکاتور RSI به سمت شکست سطح 50 در حرکت هستند.به طور کلی در تایم فریم روزانه همه اندیکاتور ها لب مرز هستندو سیگنال قطعی به ما نمیدهد اما احساس کلی بازار روند صعودی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 6 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم 4 ساعته خط inversion ایچیموکو بالای خط baseline قرار دارد،ابر کومو با کندل ها درگیر شده و احتمال اینکه کندل ها بالای ابر قرار بگیرند وجود دارد.شاخص SAR نشان دهنده یک روند صعودی است.شاخص RSI سطح 50 را شکسته و در ناحیه 60 قرار دارد.در تایم فریم 4 ساعته شرایط کلی خوب است و سیگنال فروش نداریم.


تحلیل فاندامنتال چین لینک chainlink

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

حجم معاملات لینک در هفته گذشته تا 1،953،997،882 میلیارد دلار هم رفت اما دوباره کاهش پیدا کرد و روز گذشته برابر با 1،212،963،346 میلیارد دلار است.ارزش بازار لینک نیز نسبت به روز گذشته 200 میلیون دلار افزایش  داشت.1.36% کل ارزش بازار رمزارز ها مختص لینک است که رقم چشمگیری است.شاخص NVT روز گذشته برابر با 3.5 بود.این شاخصئ نشان میدهد لینک ارز خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت است.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

شکل بالا اطلاعات کلی درباره لینک از ابتدای عرضه تا کنون در اختیار شما قرار میدهد.شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری را نشان میدهد در مورد لینک برابر با 8188.42% است که رقم به شدت چشمگیری است و نشان دهنده اعتبار لینک است.اوج قیمت (ATH) لینک برابر با 19.85 دلار و مربوط به اگوست 2020 است.کمترین قیمت (ATL) نیز برابر 0.126 دلار و به سپتامبر 2017 برمیگردد.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررسی میکند برابر با 943 است و جزو عملکرد های عالی به شمار می اید.این شاخص نسبت به ژانویه 2020 رشد بسیار زیادی داشته است و  همه را شگفت زده کرده است.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال چین لینک chainlink

این که در تایم فریم روزانه چگونه از مثلث خارج میشود بسیار حائز اهمیت است و تعیین کننده حرکت بعدی این ارز است. احساس کلی به بازار به این ارز مثبت است.در صورتی که بیت کوین حرکت ناگهانی نداشته باشد،احتمال صعود لینک وجود دارد.توصیه تیم زوم ارز به شما این است که حتما در هفته پیش رو این ارز را زیر نظر بگیرید.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا