تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل چین لینک LINK در تایم فریم هفتگی _ امروز 22 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399 ، ارز دیجیتال لینک هفته گذشته روند صعودی و روبه رشدی را پست سر گذاشت. لینک از سطح ۱۰٫۹ تا ۱۳٫۵ رشد داشت. اینکه ادامه روند لینک به چه شکل خواهد بود را در ادامه بررسی خواهیم کرد. ابتدا به تحلیل تکنیکال این ارز خواهیم پرداخت و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399

لینک یک مقاومت مهم و کلیدی در سطح ۱۳٬۲۰۰ دارد. هفته گذشته موفق به شکست این سطح شد اما پایدار نبود و دوباره ریزش داشت. اولین محدوده حمایتی ۱۲٬۳۰۰ دلار است. اگر این سطح هم به سمت پایین شکسته شود احتمال ریزش قیمت تا ۱۲٫۰۹ وجود دارد. در ادامه نمودار شمعی لینک را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399
تحلیل چین لینک 99.8.22

در این تایم فریم الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. اگر کندل هفتگی بالای خط روند نزولی بسته شود، نشانه خوبی خواهد بود و به‌نوعی سیگنال خرید است. شاخص RSI بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد و و فعلا وضعیت خوبی دارد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز در حال حمایت از کندل هاست. تایم فریم هفتگی برای آن دسته از معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت دارند و همچنین جهت کلی بازار را به شما نشان می‌دهد.


تایم فریم روزانه

تحلیل چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399
تحلیل چین لینک 99.8.22

در تایم فریم روزانه همان‌طور که می‌بینید لینک بعد از شکست خط روند نزولی رشد فوق‌العاده‌ای داشت اما این رشد ثبات نداشت و پایدار نبود. شاخص RSI بالای سطح ۵۰ قرار دارد و فعلاً روندی خنثی را نشان می‌دهد. خط ADX در حال قدرت گرفتن است، پس می‌توان به این روند صعودی خوش‌بین بود. شاخص SAR همچنان بیانگر روندی صعودی است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399
تحلیل چین لینک 99.8.22

شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است و فعلاً وضعیت خوبی ندارد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز فعلاً بالای کندل است. شاخص RSI توسط سطح ۵۰ حمایت‌شده و به سمت بالا درحرکت است. پس باید تایم فریم ۴ ساعت دنبال شود.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399

تحلیل چین لینک LINK امروز آبان 1399
تحلیل لینک 99.8.22

حجم معاملات نسبت به هفته گذشته حدود ۱۴۰ میلیون دلار افزایش داشته است اما نسبت به‌روز گذشته ۲۰۰ میلیون دلار کاهش داشت. ارزش بازار لینک در مقایسه با هفته گذشته حدود ۸۰۰ میلیون دلار افزایش داشت که رقم فوق‌العاده‌ای است. شاخص NVT نشان می‌دهد لینک هنوز هم گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 14خرداد 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل چین لینک LINK امروز آبان 1399

لینک رتبه ۵ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است. شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با ۸۱۱۹% و رقم به‌شدت معتبری است. اوج قیمت لینک برابر با ۱۹٫۸۵ دلار و مربوط به آگوست ۲۰۲۰ است. کمترین قیمت لینک برابر با ۰٫۱۲ دلار و به سپتامبر ۲۰۱۷ برمی‌گردد.


تحلیل چین لینک LINK امروز آبان 1399

شاخص FCAS برابر با ۹۳۹ است، این بدان معناست که عملکرد فاندامنتال لینک در دسته عملکردهای عالی قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال چین لینک LINK امروز آبان 1399

در اینکه لینک ارز به‌شدت معتبری است هیچ شکی نیست. اگر به‌موقع وارد این بازار شوید قطعاً متضرر نخواهید شد. اگر لینک توسط سطح ۱۲٬۳۰۰ دلار حمایت نشود، نشانه خوبی نخواهد بود. اگر گاوها موفق شوند مقاومت ۱۳٬۲۰۰ را باقدرت شکست دهند تارگت بعدی ۱۳٬۵۰۰ خواهد بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل چین لینک LINK امروز 22 آبان 1399 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا