صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 آذرماه 1399

تحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99 ، با رشد بیت کوین ، در هفته گذشته لینک هم جزو ارزهایی بود که صعود خوبی داشت و از 11.4 دلار تا 14.2 دلار افزایش قیمت داشت . لینک رتبه 7 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است و جزو ارزهایی است که می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد البته اگر به موقع وارد بازار بشوید . لینک در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 13.9958 دلار در حال معامله شدن است . در ادامه این مقاله نمودار شمعی لینک را در تایم فریم های مختلف بررسی کرده و سپس به نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99

لینک برای ادامه روند صعودی اول از همه به این احتیاج دارد که بیت کوین وارد روند نزولی نشود . بعد از این موضوع ، باید مقاومت های خود را شکست دهد .اولین مقاومت 14000 دلار و مقاومت های بعدی 14400 و 15.100 دلار خواهد بود . در صورت ریزش قیمت اولین محدوده حمایتی 13.600 دلار و حمایت بعدی 13.100 دلار است .

تایم فریم هفتگی

تحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99
تحلیل لینک 99.9.27

در این تایم فریم لینک در یک الگوی مثلث گیرافتاده است و برای خروج از این مثلث باید موفق به شکست خط روند نزولی شود . از طرفی لینک مدت ها است در یک روند صعودی بلندمدت قرار دارد . شاخص RSI در این تایم فریم شرایط خوبی دارد . بررسی اینن تایم فریم برای آن دسته از معامله گرانی است که قصد سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز را دارند . همچنین این تایم فریم دیدکلی از بازار به معامله گران ارائه می دهد .


تایم فریم روزانه

تحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99
تحلیل لینک 99.9.27

در تایم فریم روزانه ، لینک خط روند نزولی خود را شکسته و توسط یک روند صعودی حمایت می شود . شاخص RSI از سطح 50 به سمت بالا حرکت کرده  و به نوعی سیگنال خرید داده است . اگر کندل روزانه بالای 13.600 دلار تثبیت شود می توان به ادامه روند صعودی لینک امیدوار بود .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99
تحلیل لینک 99.9.27

در این تایم فریم نیز کندل ها نیز همچنان بالای خط روند صعودی در نوسان هستند . شاخص RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد و با شکست سطح 70 به نوعی سیگنال خرید داده است .

صرافی کوینکده

حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار لینک 99.9.27
ارزش بزار لینک 99.9.27

حجم معاملات لینک نسبت به هفته گذشته حدود 300 میلیون دلار افزایش داشته است . ارزش بازار لینک نیز نسبت به هفته گذشته حدود 700 میلیون دلار رشد داشته است که برای تنها یک هفته رقم چشمگیری است .


شاخص FCAS

شاخص fcas چین لینک 99.9.27

شاخص FCAS برابر است با 928 . این بدان معناست  ک عملکرد لینک از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای عالی قرار دارد .


کلام آخرتحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99

به طور کلی لینک در وضعیت خوبی است  و اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد ، گنجایش رشد خوبی دارد . همان طور که تاریخ این ارز نشان می دهد ، رشد لینک معمولا شارپی و ناگهانی است و همه را شگفت زده می کند . با توجه به قیمت فعلی بیت کوین ، لینک جزو آلت کوین هایی است که پتانسیل بالایی برای ادامه روند صعودی دارد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل چین لینک ChainLink امروز 27 آذر 99 ” همراه مابودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLWTF


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا