صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

لینک رکورد جدید بالای 25 دلار را ثبت کرد.

قیمت ارز رمزنگاری شده چین لینک در روز شنبه به 25.51 دلار رسید. در زمان نوشتن این خبر ، این ارز با 24.86 دلار معامله می شد. افزایش قیمت لینک آن را به جایگاه هفتم در رتبه بندی سایت coinmarket cap می رساند. ارزش بازار لینک در حال حاضر 10.06 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش لایت کوین 9.64 میلیارد دلار تخمین زده شده است. لینک از اوایل ژانویه سال 2021 با رشد 105 درصدی روبرو شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

لینک تنها ارز رمزپایه ای نبوده است که علی رغم عدم موفقیت بیت کوین در طی حرکت صعودی خود ، رشد کرده است. AAVE همچنین با 229.39 دلار، رکورد جدیدی را ثبت کرده است و ارزش کل بازار آن 3.44 میلیارد دلار است.

آیا Grayscale ، trust Chainlink را منتشر می کند؟

در حالی که بیت کوین رو به عقب است ، به نظر می رسد احساسات پیرامون آلت کوین ها مثبت است. احساس مثبت پیرامون لینک ، ارز رمزنگاری شده مبتنی بر اوراکل، ممکن است حتی بیشتر شود ، زیرا احتمال اینکه Grayscale در حال کار بر روی اجرای Chainlink Trust باشد هفته گذشته به بیرون درز کرده بود.

پرونده ای در بخش شرکت های ایالتی Delaware نشان داد که در 18 دسامبر سال 2020 درخواست ارسال شده است. اگر Grayscale  بخواهد Chainlink را به لیست دارایی های خود اضافه کند ، بدون شک این امر منجر به افزایش قیمت ارز رمزپایه خواهد شد ، همانطور Trust Chainlink می تواند دروازه ای برای سرمایه گذاران موسساتی باشد.

بیشتر بخوانید:  زین پس فلوکی اینو را روی لباس ناپولی خواهید دید!

در حالی که به نظر می رسد بیت کوین در حدود 33000 دلار در حال ثبات است ، به نظر می رسد بقیه ارزهای دیجیتال بازار تا اوج های جدید خود رشد کرده اند. در آخر هفته ، اتریوم ، دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده ، یک رکورد جدیدی را ثبت کرد به 1460 دلار رسید.

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا