اخبار ارز دیجیتال در جهان

ویزا لایت کوین را لیست کرد

ویزا لایت کوین را لیست کرد

به گزارش زوم ارز، لایت کوین که به عنوان یک آلت کوین متن باز شناخته می‌شود، شروع به همکاری با ویزا کرد و زین پس هرجایی که ویزا پذیرفته شد لایت کوین نیز پذیرفته می‌شود و این بدان معناست که کاربران اکنون می‌توانند از لایت کوین برای پرداخت هر سرویس یا محصولی که پرداخت با کارت ویزا را می‌پذیرند استفاده کنند و این شامل خرده فروشان، خرید آنلاین، رستوران ها، خدمات دیجیتال و … می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با استفاده از کارت های اعتباری ویزا، در هر لحظه می‌توان لایت کوین را به دلار آمریکا تبدیل کرد و برای این کار هیچگونه کارمزدی برای تراکنش ها دریافت نمی‌شود و فقط کارمزد ثابت ماهانه 5 دلار وجود دارد.

با این حال، اگر کاربران بیش از 750 دلار در هر ماه تراکنش داشته باشند، این هزینه ماهانه نیز لغو خواهد شد و کاربران همچنین می‌توانند کارت های اعتباری خود را به اپلیکیشن کیف پول لایت کوین متصل کنند.

کوین کده

اگرچه لایت کوین امروز این اطلاعیه را منتشر کرد اما کارت ویزا آن تقریباً یک سال است که برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است و کاربران از این آلت کوین می‌خواهند که اصطلاح هرمکان را در مشخص کنند و کارت لایت کوین ویزا هنوز فقط در ایالات متحده در دسترس است و وقتی از عبارت هرجا استفاده می‌شود نشان دهنده پذیرش آن در سرتاسر جهان است.

بیشتر بخوانید:  کنفرانس سناتور آمریکایی ، سینتیا لومیس در مورد ارزهای دیجیتال

برای ماه ها، لایت کوین در سایه رشد رمز ارز های دیگری از جمله سولانا، شیبا اینو و دوج کوین قرار گرفته چرا که آنها رشد قیمت خیلی بیشتری نسبت به لایت کوین کسب کردند.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره آینده قیمتی این ارز دیجیتال چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptopolitan


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا