اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گم شدن لپتاپی همراه با ده هزار بیت کوین

salamcrypto

الکس جونز ادعا می‌کند که 560 میلیون دلار بیت کوین خود را از دست داده است.الکس جونز بنیان گذار InfoWars طی مصاحبه ای با Flagrant 2 یک لپ تاپ همراه با ده هزار بیت کوین را که ده سال پیش مکس کایزر به او هدیه داده بود را از دست داده است.
پس از اینکه بیت کوین اوایل امروز دوباره به 56 هزار دلار بازگشت، این لپتاپی که آقای جونز گم کرده ارزشی در حدود 560 میلیون دلار دارد.اندرو شولز کمدین آمریکایی بعد از اینکه جونز قسم خورد این لپ تاپ را گم کرده به او به شوخی سیلی زد.الکس جونز افزود: کایزر کسی بود که به من گفت بیت کوین جایگزین دلار خواهد شد و یک فرد ژاپنی آن را اختراع کرده است.
کایزر که به عنوان یکی از اولین طرفداران بیت کوین شناخته می‌شود در توییتی تأیید کرد که او ده هزار واحد بیت کوین را به جونز هدیه داده است و همچنین گفت که بیت کوین در آن زمان قیمتی کمتر از 5 دلار داشت.
همانطور که قبلاً توسط  U.Today گزارش شد سرانجام کایزر موفق شد مشهورترین نظریه پرداز توهم توطئه آمریکا را به یکی از کسانی که به بیت کوین باور دارند تبدیل کند. کایزر در برنامه جونز پیش بینی کرد که بیت کوین به 400 هزار دلار خواهد رسید.
در حالی که این ارز دیجیتال با چندین بار افزایش و کاهش قیمت سرانجام به یک تریلیارد دلار رسید اما بسیاری از افراد بیت کوین های خود را نگه نداشتند و از این افزایش قیمت بیت کوین بهره مند نشدند.
جیمز هاولز مهندس نرم افزار انگلیسی معروف در سال 2013 لپتاپی به ارزش 419 میلیون دلار بیت کوین را دور انداخت و او همچنان ناامیدانه در تلاش است تا مجوز جست و جو در محل دفن زباله ها را از دولت انگلستان بگیرد.
در ماه ژانویه نشریه نیویورک تایمز گزارشی نوشت مبنی بر اینکه استفان توماس مدیر ارشد فناوری سابق شرکت Ripple Labs رمز ورود به کیف پول بیت کوین خود که ارزشی در حدود 392 میلیون دلار دارد را از دست داده است.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 220،000 دلار 🎯 در سال 2021

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا