تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل لایت کوین Ltc در تایم فریم هفتگی _ امروز 1 بهمن ماه 1399

salamcrypto

تحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99 ، امروز با تحلیل  لایت کوین در خدمت شما هستیم . لایت کوین از آن دسته ارزهایی بود که مدت ها کاربران خود را نا امید کرده بود و رشد چندانی نداشت تا اینکه در دو ماه گذشته و با آغاز رشد بیت کوین ، صعود فوق العاده ای را تجربه کرد . این ارز رتبه 7 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده و طرفداران زیادی دارد . در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

تحلیل تکنیکال لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99

ارز دیجیتال لایت کوین در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 147 دلار در حال معامله شدن است و یک مقاومت سنگین روی 150 دلار دارد که اگر موفق به شکست آن شود ، احتمال رشد تا 165 دلار و بعد 185 دلار وجود دارد . لایت کوین در شرایط حساسی قرار دارد چرا که اگر بیت کوین ریزش قیمت داشته باشد و این ارز حمایت خط روند صعودی را از دست دهد ، احتمال ریزش قیمت تا 130 دلار و بعد 120 دلار وجود دارد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی لایت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تایم فریم هفتگی

تحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99
تحلیل لایت کوین 99.11.1

لایت کوین هنوز با اوج قیمت خود فاصله دارد اما اگر بیت کوین به  کاهش قیمت خود ادامه دهد فعلا امیدی به لمس اوج قیمت نیست ، اما اگر بیت کوین روندی خنثی را پیش بگیرد ، احتمال ادامه روند صعودی در لایت کوین وجود دارد . شاخص RSI در این تایم فریم کاهش داشته اما هنوز هم روی سطح 70 است و شرایط خوبی دارد . بررسی تایم فریم هفتگی برای یک دید بلندمدت می تواند مفید باشد . همان طور که با شکست خط روند نزولی در این تایم فریم بود که لایت کوین رشد بی سابقه خود را آغاز کرد .


تایم فریم روزانه

تحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99
تحلیل لایت کوین 99.11.1

در این تایم فریم ، هنوز کانال صعودی معتبر است و تا زمانی که بالای حمایت خط روند صعودی کانال هستیم ، احتمال رشد قیمت وجود دارد . شاخص RSI نزدیکی سطح 50 قرار دارد و فعلا وضعیت خوبی دارد . اما اگر سطح 50 را به سمت پایین شکست دهد ، نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 11 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99
تحلیل لایت کوین 99.11.1

بعد از بررسی تایم فریم های بلندمدت تر ، حال نوبت به تایم فریم 4 ساعت رسید . الگوی مثلث قابل مشاهده است و نحوه خروج لایت کوین از این مثلث ، تعیین کننده حرکت بعدی این ارز است . شاخص RSI  باید دنبال شود چرا که در موقعیت حساسی قرار دارد . حمایت خطوط روند صعودی که در نمودار بالا مشاهده می کنید به شدت مهم است .


حجم معاملات و ارزش بازار

اذرش بازار لایت کوین 99.11.1
ارزش بازار لایت کوین 99.11.1

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود 1 میلیارد دلار افزایش داشت ، ازطرفی ارزش بازار نیز ، حدود 400 میلیون دلار رشد داشت .


شاخص FCAS

شاخص fcas لایت کوین 99.11.1
شاخص fcas لایت کوین 99.11.1

شاخص FCAS لایت کوین برابر با 753 است . این عدد نشان می دهد که عملکرد فاندامنتال لایت کوین در دسته عملکردهای متوسط قرار دارد !


کلام آخرتحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99

اگر بیت کوین به ریزش قیمت ادامه دهد و حمایت خطوط روند صعودی از دست برود ، احتمال ریزش لایت کوین تا 130 و 120 دلار وجود دارد . اما اگر شاهد حمایت شدن بیت کوین و یا در جا زدن آن باشیم ، با توجه به اینکه لایت کوین هنوز در یک کانال صعودی است ، می توان به ادامه رشد این ارز امیدوار بود . پیش بینی می شود لایت کوین در کوتاه مدت نزولی باشد و بعد دوباره رشد قیمت خود را آغاز کند .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل لایت کوین Ltc امروز 1 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMK2n


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا