تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل لایت کوین LTC در تایم فریم هفتگی _ امروز 14 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99 ، هفته گذشته لایت کوین به‌طورکلی روندی نزولی را پشت سر گذاشت. این ارز از قیمت ۵۶٫۸ تا ۵۱٫۱ دلار ریزش داشت اما حمایت شد و قیمت کنونی آن معادل ۵۲٫۸ دلار است. لایت کوین رتبه ۸ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است. در ادامه لایت کوین را ازلحاظ تکنیکال بررسی کرده و به نکاتی درباره فاندامنتال آن می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99

اگر لایت کوین در محدوده ۵۱٫۵ دلار حمایت نشود احتمال ریزش تا ۴۸٫۷ دلار وجود دارد. در صورت صعود لایت کوین اولی مقاومتی که سد راه آن است سطح ۵۴٫۱ و بعدازآن ۵۱٫۸ دلار است. در ادامه نمودار شمعی لایت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی می‌کنیم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.14

در تایم فریم روزانه همچنان پایین بلندترین روند نزولی قرار داریم که لایت کوین بازهم موفق به شکست آن نشد و پس از برخورد به آن ریزش داشت. شاخص RSI بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد و فعلاً سیگنال فروش نداده است اما در شرایط خیلی خوبی هم نیست. اگر کندل هفتگی پایین میانگین متحرک ۹ روزه بسته شود، سیگنال فروش است. تایم فریم هفتگی برای معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت دارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.14

در تایم فریم روزانه در یک الگوی مثلث قرار داریم. شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. شاخص RSI در وضعیت خیلی خوبی نیست. میانگین متحرک باندبولینگر با کندل ها برخورد کرده و احتمال اینکه سیگنال فروش بدهد وجود دارد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.14

در تایم فریم ۴ ساعت شاخص SAR همچنان بیانگر روندی کاهشی است. شاخص RSI در حال رشد است اما میانگین متحرک باندبولینگر همچنان در وضعیت خوبی نیست و ریزش قیمت را نشان می‌دهد.


تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.14

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود یک میلیارد و دویست میلیون دلار کاهش داشته است. ارزش بازار آن نیز با کاهشی ۱۰۰ میلیون دلاری همراه بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 30 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با ۱۱۳۰ درصد که رقم بالایی است  و تا حدی نشان‌دهنده اعتبار این ارز است. اوج قیمت لایت کوین برابر با ۳۷۵ دلار و مربوط به دسامبر ۲۰۱۷ است. کمترین قیمت لایت کوین برابر با ۱٫۱۱ دلار و به ژانویه ۲۰۱۵ برمی‌گردد.


تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99شاخص FCAS برابر با ۷۱۴ است و عملکرد فاندامنتال لایت کوین را یک عملکرد متوسط برآورد می‌کند.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99

فعلاً لایت کوین در شرایط خوبی قرار ندارد و سیگنال خرید نداده است. اگر در محدوده‌ای که قرار دارد حمایت شود احتمال رشد آن بالا می‌رود.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زو ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا