تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در تایم فریم هفتگی – امروز 16 مهرماه 1399

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99 ، لایت کوین هفته گذشته بین دو قیمت 48.4 و 43.2 دلار معامله شد.قیمت کنونی این ارز 45.5 دلار است.لایت کوین رتبه 10 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.در ادامه به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال لایت کوین خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99

اولین مقاومتی که بر سر راه لایت کوین قرار دارد سطح 48.5 دلار است.اگر لایت کوین موفق به شکست این سطح شود تارگت بعدی 50 دلار خواهد بود.در صورت ریزش قیمت اولین سطح حمایتی 44 دلار خواهد بود،اگر در این محدوده هم حمایت نشود احتمال ریزش قیمت تا 42 دلار وجود دارد.در ادامه نمودار شمعی لایت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

در تایم فریم هفتگی هنوز پایین بلندترین خط روند نزولی قرار داریم.شاخص SAR روندی صعودی را نشان می دهد اما معتبر نیست.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند.میانگین متحرک 9 روزه بالای کندل هاست و روندی نزولی را نشان می دهد.


تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

در تایم فریم روزانه شاخص SAR نشان دهنده روند صعودی است.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتا خوبی هستند.کندل ها پایین ابرکومو قرار داردند و روندی کاهشی را نشان می دهند.خط Baseline بالای خط conversion قرار دارد و در وضعیت خوبی نیستند.


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

در تایم فریم 4 ساعته شاخص SAR بالای کندل هاست و روندی نزولی را نشان می دهد.دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت خوبی نیستند.خط Baseline در حال قطع conversion به سمت بالاست که نشانه خوبی نیست.کندل ها نیز هنوز درگیر ابرکومو هستند.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC در 16 مهر 99

تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود 800 میلیون دلار افزایش داشته است که نشانه بسیار خوبی است.این نشان می دهد علی رغم کاهش قیمت لایت کوین افرادی که خلاف روند خرید می کنند از این کاهش قیمت استفاده کرده و در حال معامله هستند.ارزش بازار لایت کوین نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشته است.شاخص NVT نشان می دهد که لایت کوین هنوز هم می تواند ارز خوبی برای سرمایه گذاری های بلندمدت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 12 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل فانئامنتال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان می دهد برای لایت کوین برابر با 958% است،که رقم به شدت خوبی است و نشان دهنده اعتبار این ارز است.اوج قیمت لایت کوین برابر با 375 دلار و مربوط به دسامبر 2017 است.


تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC در 16 مهر 99
تحلیل لایت کوین 99.7.16

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاط فاندامنتال بررسی می کند برابر با 712 است و در دسته عملکردهای متوسط قرار دارد.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال لایت کوین LTC در 16 مهر 99

فعلا لایت کوین در هیچ تایم فریم سیگنال خرید ندارد.اگر بیت کوین رشد داشته باشد طبیعتا به علت هم بستگی زیاد بین این دو ارز،لایت کوین هم رشد خواهد داشت.از لحاط فاندامنتال این ارز به شدت قدرتمند است و می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری های بلند مدت و میان مدت باشد به شرطی که در زمان درست خریداری شود.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در 16 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا