تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی | امروز 25 شهریور 99

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی ، ارز لایت کوین که رتبه 10 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است،هفته گذشته بیت دو قیمت 46.7 و 51 دلار معامله شد.بعد از ریزش شدیدی که به دنبال بیت کوین داشت نتوانست رشد چندانی داشته باشد و همچنان زیر خط مقاومت 50 دلاری در نوسان است.هم بستگی بین بیت کوین و این ارز به شدت بالاست،اگر بیت کوین رشد بالایی داشته باشد به دنبال ان لایت کوین نیز رشد خواهد کرد و بالعکس.این ارز 0.93% ارزش کل بازار را به خود اختصاص داده است.که نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.در ادامه به تحلیل تکنکیال و فاندامنتال این ارز خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC

اولین مقاومتی که بر سر راه این ارز قرار دارد،مقاومت 50 دلار است.اگر این سطح شکسته شود و قیمت بتواند بالای این سطح تثبیت شود،تارگت بعدی 56 دلار خواهد بود.اولین ناحیه حمایتی سطح  45 دلار است،به نظر میرسد خریداران به شدت از این سطح حمایت کرده و اجازه نمیدهند قیمت بیش از این ریزش داشته باشد.در ادامه لایت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال لایت کوین

در تایم فریم هفتگی داخل یک مثلث قرار داریم،اگر خط روند نزولی مثلث شکسته شود،در واقع لایت کوین بلندترین خط روند نزولی  را شکسته است  و سیگنال خوبی برای خرید است.شاخص اندیکاتور RSI تقریبا روی سطح 50 قرار دارد و جهت خاصی ندارد.دو خط مکدی و سیگنال روی هم هستند و بیشتر یک وضعیت خنثی را در بازار نشان میدهند.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال لایت کوین

در تایم فریم روزانه،هنوز روند،صعودی هست.میانگین متحرک باند بولینگر بالای کندل های روزانه قرار دارد که نشانه خوبی نیست،البته خیلی به کندل ها نزدیک شده و احتمال شکست انها وجود دارد.دو خط مکدی و سیگنال با هم درگیر شدند،اما شکست انها کامل نشده است،شاخص RSI نیز وضعیتی خنثی را نشان میدهند.به طور کلی وضعیت این تایم فریم  پنجاه-پنجاه است و همه چیز به چگونگی حرکت بیت کوین بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال لایت کوین

در تایم فریم 4 ساعته خط روند نزولی مثلث شکسته شده است که نشانه خوبی است و نوعی سیگنال خرید کوتاه مدت به حساب می اید.میانگین متحرک باند بولینگر با کندل ها درگیر شده،ولی هنور پایین انها قرار نگرفته است.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خنثی قرار دارند.شاخص اندیکاتور RSI بالای سطح 50 قرار دارد،باید منتظر باشیم وببینیم ادامه روند این ارز به چه شکل خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC

تحلیل فاندامنتال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل فاندامنتال لایت کوین

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته 400 میلیون دلار کاهش داشت البته جای نگرانی نیست چرا که تا حدودی کاهش قیمت روی این عدد تاثیر گذاشته نه صرفا تعداد معاملات!ارزش بازار این ارز تغییرات چندانی نسبت به هفته گذشته نداشته است.


تحلیل فاندامنتال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل فاندامنتال لایت کوین

شاخص FCAS که ارزها را از لحاظ فاندامنتال بررسی میکند برای این ارز معادل 727 است که جزو عملکرد های متوسط دسته بندی میشود.


تحلیل فاندامنتال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی
تحلیل فاندامنتال لایت کوین

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری را نشان میدهد برای لایت کوین برابر با 1044%است که رقم به شدت چشمگیری است.بقیه اطلاعات راجع به این ارز از رمان عرضه تا کنون را میتوانید در تصویر بالا ببینید.

نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزدیجیتال لایت کوین LTC

اگر خط مقاومت 50 دلاری شکسته شود و بیت کوین نیز افزایش قیمت داشته باشد،شاهد رشد جزئی این ارز در هفته اینده خواهیم بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا