تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل لایت کوین LTC در تایم فریم هفتگی _ امروز 28 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99 ، ارز دیجیتال لایت کوین به عنوان یکی از ارزهای محبوب که رتبه 6 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است هفته گذشته توانست از سطح 57 دلار تا 77 دلار رشد داشته باشد.در ادامه مقاله این ارز را از لحاط تکنیکال بررسی کرده و به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن می پردازیم.

تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99

لایت کوین به تازگی موفق به شکست مقاومت 73 دلار شده است.اگر قیمت بالای این سطح تثبیت شود تارگت بعدی 77 دلار و بعد 84 دلار خواهد بود البته اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد.در صورت کاهش قیمت  ابتدا در محدوده 72 و سپس در سطح 69 دلار حمایت خواهد شد.در ادامه نمودار شمعی لایت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

در این تایم فریم بزرگ ترین خط روند نزولی از ابتدای عرضه شکسته شده است که می تواند نشانه خیلی خوبی باشد.اگر کندل هفتگی بالای این خط روند بسته شود نقطه عطفی برای لایت کوین خواهد بود.شاخص RSI در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و در حال نزدیک شدن به سطح اشباع خرید است.شاخص SAR نیز بیانگر روندی روبه رشد است.


تایم فریم روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.28

خط روند نزولی شکسته شده و در شرایط خوبی قرار داریم.شاخص SAR روندی صعودی را نشان می دهد.اما شاخص RSI کمی خطرناک به نظر می رسد و باید دنبال شود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 11 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعت

در این تایم فریم شاخص SAR روندی نزولی را نشان می دهد.شاخص RSI در حال نزول است و باید دنبال شود.میانگین متحرک باندبولینگر همچنان در حال حمایت از کندل هاست.


تحلیل فاندامنتال لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99

تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99
تحلیل لایت کوین 99.8.28

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود 3 میلیارد دلار افزایش داشته که رقم فوق العاده ای است.ارزش بازار لایت کوین نیز حدود 1 میلیارد دلار افزایش داشته است.شاخص NVT نشان می دهد این ارز گزینه خیلی خوبی برای سرمایه گذاری های بلندمدت و میان مدت است.


تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99

شاخص FCAS برابر با 721 است.یعنی عملکرد لایت کوین از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای متوسط قرار دارد.


کلام آخر تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99

شرایط تکنیکال لایت کوین در تایم فریم هفتگی خیلی خوب است.اگر در تایم فریم های کوتاه مدت هم شاهد بهبود وضعیت باشیم.احتمالا شاهد رشد خوبی در لایت کوین خواهیم بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آبان 99  ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا