تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی – امروز 30 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ، هفته گذشته لایت کوین از سطح 50 دلار تا 46 دلار ریزش داشت.اما در این سطح باقی نماند و با توجه به حمایتی که در محدوده 47 دلار دارد و افزایش قیمت بیت کوین، رشد کرد و قیمت کنونی این ارز 51 دلار است.در ادامه لایت کوین را از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99

لایت کوین فعلا موفق به شکست مقاومت 50 دلاری  شده است اگر لایت کوین بالای این سطح تثبیت شود تارگت بعدی لایت کوین 53 دلار خواهد بود.در صورت ریزش در سطح 50 دلار حمایت خواهد شد.به طور کلی هم بستگی مثبتی بین لایت کوین و بیت کوین وجود دارد،اگر بیت کوین در همین محدوده باقی بماند و یا رشد کند،احتمالا لایت کوین نیز به صعود ادامه خواهد داد.در ادامه نمودار شمعی لایت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،
تحلیل لایت کوین 99.7.30

همان طور که در تصویر بالا مشهود است این ارز همچنان پایین بلندترین خط روند نزولی قرار دارد.شاخص SAR نشان دهنده روندی صعودی و روبه رشد است.شاخص CCI در حال حرکت به سمت بالای سطح 0 است که نشانه خوبی است.شاخص RSI نیز به سمت شکستن سطح 50 حرکت کرده است،اگر این سطح به سمت بالا به صورت کامل شکسته شود،نوعی سیگنال خرید به حساب می آید.البته در تایم فریم هفتگی خیلی نمی توان روی اندیکاتور ها حساب باز کرد.


تایم فریم روزانه

تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،
تحلیل لایت کوین 99.7.30

در تایم فریم روزانه میانگین متحرک باندبولینگر با کندل ها برخورد کرده اما به طور قطع نمی توان گفت که سیگنال خرید داده است.شاخص CCI در وضعیت حساسی قرار دارد اگر سطح +100 مانع آن نشود،رشد خوبی را در این شاخص شاهد خواهیم بود.شاخص RSI سطح 50 را به سمت بالا شکسته و سیگنال خرید داده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 9 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،
تحلیل لایت کوین 99.7.30

در تایم فریم 4 ساعته همه شاخص ها در شرایط خوبی هستند.شاخص CCI و RSI هر دو در سطوح بالایی قرار دارند.میانگین متحرک باند بولینگر نیز روندی صعودی و روبه رشد را نشان می دهد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99

تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،
تحلیل لایت کوین 99.7.30

حجم معاملات لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود 500 میلیون دلار کاهش داشته است.ارزش بازار این ارز نیز حدود 200 میلیون دلار با کاهش همراه بود.شاخص NVT همچنان نشان دهنده این است که لایت کوین می تواند ارز خوبی برای سرمایه گذاری بلندمدت و میان مدت باشد.


تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،
تحلیل لایت کوین 99.7.30

این ارز رتبه 9 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است.شاخص ROI که نشان دهنده بازده سرمایه گذاری روی یک ارز است برای لایت کوین برابر با 1069 درصد است که رقم به شدت خوبی است.اوج قیمت لایت کوین برابر با 375 دلار و مربوط به دسامبر 2017 است.


تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ،

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررسی می کند برابر با 714 و در دسته عملکردهای خوب است.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99

لایت کوین به طور کلی در وضعیت خوبی قرار دارد،احتمال افزایش لایت کوین به شدت بالاست.از لحاظ فاندامنتال لایت کوین در شرایط نسبتا خوبی قرار دارد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل لایت کوین LiteCoin امروز 30 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا