اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!

دانشجویی خوش شانس حتی با ثروت تازه پیدا شده خود گفت که از “تجمل گرایی” مانند ماشین یا خانه جدید اجتناب خواهم کرد.

سلام کریپتو

دانشجویی ادعا کرده است که به طور اتفاقی کلیدهای خصوصی شخصی را پیدا کرده است که بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد.طبق BitcoinHolderThankU ، کاربر Reddit پس از پیدا کردن کلیدهای از دست رفته ، 127 بیت کوین در 22 دسامبر ، توانست تقریبا 4.2 میلیون دلار از بیت کوین را نقد کند.

کاربر گفت: در نهایت من فروش 127 بیت کوین را با قیمت 33،439.02 دلار برای هر کوین منهای هزینه 0.15٪ انجام دادم. فروش خالص تقریباً 24/4 میلیون دلار بود. “

او ادعا می کند که در سال 2011 یا 2012 از طریق “نظرسنجی ، تماشای فیلم و انجام کارهای تصادفی” بیت کوین کسب کرده است تا در نهایت از سکه ها برای خرید ارز درون بازی برای بازی آنلاین DarkOrbit استفاده کند. گفته می شود که کلیدهای خصوصی هرگز واقعاً گم نشده بودند ، فقط در کامپیوتر قدیمی فراموش شده بودند.

اگر او چند هفته دیگر صبر می کرد و اقدام به فروش آن نمی کرد ، می توانست 1 میلیون دلار سود بیشتر کسب کند. از ماه دسامبر قیمت بیت کوین 41000 دلار را پشت سر گذاشته است.

صرافی ایرانی کارت

او گفت: ” 8-9 سال HODL انجام دادم که این زمان بیشتر از زمان HODL اکثر کاربران این ارز است.” اگر فرصتی دوباره به من داده می شد قطعاً کارهای دیگری را انجام می دادم.”این دانشجو علی رغم ثروت ناگهانی که بدست آورده است می گوید از “تجمل گرایی” پرهیز خواهد کرد و قصد دارد بخش عمده ای از آن را به S&P 500 تخصیص دهد.

بیشتر بخوانید:  پروژه RippleX در راه است

متأسفانه ، همه داستان های مربوط به کلیدهای فراموش شده چنین پایان خوشی ندارند. ممکن است بیش از 285 میلیون دلار بیت کوین در جایی در یک زباله دان انگلیس از دست رفته باشد.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا