صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اشتراکی بین لونا 2.0 و لونا کلاسیک وجود نخواهد داشت

اشتراکی بین لونا 2.0 و لونا کلاسیک وجود نخواهد داشت

به گزارش زوم ارز، ترافرم لبز تایید کرد که عرضه‌ی بلاکچین جدید لونا 2.0 در 27 می از نظر تاریخی هیچ اشتراکی با لونا کلاسیک نخواهد داشت. بنا به اعلامیه‌ی رسمی، چین جدید یک بلاکچین کاملا نوین خواهد بود که از جنسیس بلاک صفر، بدون داشتن هیچ اشتراکی از گذشته‌ی ترا کلاسیک، آغاز خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز 25 می، این رای گیری به پایان خواهد رسید و مسیر به سوی لونا 2.0 آغاز خواهد شد. هرچند، نگرانی اصلی در این مرحله این است که آیا ترافرم لبز می‌تواند این طرح را اجرا کند یا خیر. طی 7 روز گذشته، دو طرح برجسته تصویب شدند، اما به دلیل وجود مشکلات فنی، از اجرا باز ماندند. اینکه مشکل فنی در این طرح به وجود آید غیر محتمل است؛ چرا که طی آن، یک بلاکچین جدید ایجاد خواهد شد. هرچند، هفته‌های گذشته ثابت کرد که هرچیزی در شکست فاجعه‌بار لونا  ممکن است.

از آنجایی که یک بلاکچین جدید از بلاک صفر ایجاد می‌شود، موانعی در مسیر ترا وجود دارند؛ برای مثال، دپ‌ها و دارایی از چین قدیمی، از قبل بر ترا موجود نخواهند بود و بنابراین، باید مهاجرت پیدا کنند. نیاز به مهاجرت بدین معناست که هر پروژه‌ی ترا که اعلام کرده باشد از چین جدید پشتیبانی می‌کند، باید تصمیم بگیرد که آیا به پشتیبانی دپ‌های خود روی لونا کلاسیک و لونا 2.0 ادامه خواهد داد، یا یکی از آن‌ها را برای پشتیبانی از دیگری، ترک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: اوج قیمت جدید بیت کوین

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا