اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اعتبارسنج برجسته خواهان چین کاملا جدید جهت جایگزینی ترا است

اعتبارسنج برجسته خواهان چین کاملا جدید جهت جایگزینی ترا است

به گزارش زوم ارز، با آرام شدن سروصدای سقوط اکوسیستم ترا و تصمیم‌گیری جامعه بر اقدامات بعدی، مدیرعامل یک گرداننده‌ی اعتبارسنج در کره جنوبی باور دارد که چین قدیمی ترا باید به طور دائمی خاموش شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

جیون کیم، مدیرعامل کمپانی راه حل‌های بلاکچین DSRV، پستی از دیدگاه خود، با توضیح چگونگی خودداری تیم ترا از توقف تولید بلاک، زمانی که قیمت لونا سقوط کرده بود و استیبل کوین UST پشتوانه‌ی خود را از دست داده بود، نوشت. حال، وی از اعتبارسنج‌ها در اکوسیستم ترا می‌خواهد تا ایده‌ی هارد فورک را کنار گذاشته و یک بلاکچین بر پایه‌ی جامعه‌ی کاملا جدید را بررسی کنند.

کیم نوشت تصمیم به توقف چین در روز 12 می، اقدام ساده‌ای از سوی Terra Validator League در نظر گرفته نشده بود. هرچند، وی گفت تیم ترا موفق به ارسال اعلان مناسب، با استفاده از کلمه‌ی Confirm جهت اطلاع‌رسانی تاییدیه به تمام اعتبارسنج‌ها، برای اینکه چین را متوقف کنند، نشد. این امر، موجب شد وی احساس کند مورد خیانت قرار گرفته است.

کوین کده

13 می، بنیان‌گذار ترا، دو کوان، پیشنهاد بازسازی چین و تنظیم دوباره‌ی ذخایر توکن در عدد 1 میلیارد لونا را ارائه کرد. گویا کیم کاملا با کوان مخالف است؛ چرا که وی در پست خود نوشت: استفاده‌ی دوباره از چین ترا، ارزش داخلی چین ترا را به صفر خواهد رساند.

بیشتر بخوانید:  برخورد قاطع با ماینر های غیر مجاز

در روز 8 می، فشار فروش توکن‌های UST منجر به گسترش ترس و وحشت در بازار شد و در نهایت، بنا به داده‌های CoinGecko، موجب افت قیمت لونا از سطح 73 دلار به سطح ناچیز 0.00000099 دلار در روز 13 می شد. UST هنوز به طور فاجعه‌باری، از قیمت 1 دلار فاصله دارد، در حالی که لونا تقریبا بی‌ارزش شده است و طی شبانه روز اخیر، 15.5 افت را به خود دیده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا