اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی مارک کوبن در مورد افزایش قیمت دوج کوین

salamcrypto

مارک کوبن میلیاردر آمریکایی در مورد رسیدن حتمی دوج کوین به یک دلار صحبت می‌کند. وی که مالک تیم بسکتبال دالاس ماوریکس هم هست در توییتر خود اعلام کرد که تیم بسکتبال وی اکنون بزرگترین تاجر دوج کوین در جهان است.
فقط چند روز از اینکه دالاس ماوریکس شروع به پذیرفتن دوج کوین کرده می‌گذرد و در این چند روز 20 هزار دوج کوین معادل هزار دلار دریافت کرده است.
اگرچه این مقدار از نظر دلاری زیاد چشمگیر به نظر نمی‌رسد، اما دوج کوین بسیار محبوب تر از بیت کوین در میان طرفداران دالاس ماوریکس بوده است.
کوبن پیش بینی کرد که میم کوین ( دوج کوین ) در صورت دریافت 6.56 میلیارد سرمایه بیشتر به طور قطع به یک دلار خواهد رسید.
گزارش شده که پس از انتشار بی توقف ایلان ماسک در مورد دوج کوین، وی با کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده به مشکل خورده ولی به نظر می‌رسد که دوج کوین یک طرفدار میلیاردر دیگر نیز پیدا کرده است.این میلیاردر بزرگ تصمیم غیرمعمول خود برای پذیرش دوج کوین را این گونه توصیف کرد : آنها می‌توانند.
“دالاس ماوریکس تصمیم گرفته که دوج کوین را برای پرداخت بلیت ها و کالا های هواداری خود بپذیرد و مهم ترین دلیل آن این است که : ما می‌توانیم. از آنجا که می‌توانیم، چنین چیزی را انتخاب کردیم.”
مایک نووگراتز از شرکت Galaxy این تصمیم کوبن را اشتباه خواند و او را سرزنش کرد.
“فکر می‌کنم مارک اینحا اشتباه کرد و بهتر بود از 15 ارز دیجیتال دیگر برای این کار استفاده کند.”
به نظر من تا جایی که ایلان ماسک، مارک کوبن و … از دوج کوین حمایت کنند این ارز دیجیتال رشد خواهد کرد و زمانی که این افراد حمایت خود را از دوج کوین بردارند شاید این ارز دیجیتال پروژه خوبی برای سرمایه گذاری نباشد، نظر شما در مورد آینده قیمتی دوج کوین چیه؟
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  مرد 60 ساله بیش از 50 نفر را با رمز ارز های تقلبی فریب داده است 😆

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا