صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

در ماه سپتامبر، Meta کیف پول Novi را غیرفعال خواهد کرد

در ماه سپتامبر، Meta کیف پول Novi را غیرفعال خواهد کرد

به گزارش زوم ارز و بنا به بیانیه‌ی منتشر شده در وبسایت Novi، کمپانی Meta برنامه دارد که در روز 1 سپتامبر، کیف پول Novi خود را برای همیشه تعطیل کند. این کمپانی به مشتریان اطلاع داد که پایلوت Novi رو به پایان است و این پایلوت از دسترس خارج خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این کمپانی، که پیش‌تر با نام فیس بوک شناخته میشد، از کاربران خواست تا پیش از آن تاریخ، تمام موجودی خود را از حساب‌های Novi خارج کنند و گفت که آن‌ها می‌توانند مطابق خواسته‌ی خود، دارایی خود را به حساب‌های بانکی انتقال دهند یا به عنوان وجه نقد برداشت کنند.

پس از این تاریخ، کاربران امکان ورود به حساب‌های خود را از دست خواهند داد و دسترسی به داده‌های مرتبط با فعالیت‌ها و تراکنش‌ها را نخواهند داشت. این کمپانی گفت که در صورتی که کاربران به این اطلاعات نیاز داشته باشند، در حال حاضر می‌توانند از بخش تنظیمات اپلیکیشن Novi آن را دانلود کنند.

با توجه به گزارش CNBC در روز جمعه، در ماه اکتبر، Meta کیف پول Novi را به شکل نسخه‌ای بتا، با کمک صرافی رمز ارز آمریکایی Coinbase، که فناوری ذخیره سازی و امنیتی این کیف پول را فراهم آورد، عرضه کرد.

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاران، کاردانو را در بازار نزولی ترجیح می‌دهند

با توجه به اطلاعات ارائه شده از سوی CoinDesk، در حالی که کمپانی Meta در حال بستن پایلوت Novi است، این کمپانی گفت که از این فناوری برای محصولات آینده‌ی خود، شامل اقدامات خود پیرامون متاورس، استفاده خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: The Block


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا