اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار متامسک به کاربران اپل برای حملات فیشینگ آی کلود

هشدار متامسک به کاربران اپل برای حملات فیشینگ آی کلود

به گزارش زوم ارز، ارائه دهنده‌ی خدمات کیف پول متامسک، که تحت مالکیت ConsenSys قرار دارد، هشداری به جامعه‌ی مرتبط با حملات فیشینگ آی کلود اپل ارسال کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مشکل امنیتی‌ای که کاربران آیفون، آیپد و مک را تهدید می‌کند مرتبط با تنظیمات پیش فرض دستگاه است که، در صورتی که کاربر بکاپ خودکار برای داده‌های برنامه‌های خود را فعال کرده باشد، طی آن، عبارت بازیابی کیف پول متامسک در آی کلود ذخیره سازی می‌شود.

در رشته توییتی که در روز 18 آپریل پست شد، متامسک اشاره کرد که چنانچه “اپل پسوورد” کاربران به اندازه‌ی کافی سخت و قوی نباشد، آن‌ها در ریسک از دست دادن دارایی خود خواهند بود، و یک هکر می‌تواند اطلاعات حساب آن‌ها را به سرقت ببرد.

کوین کده

این هشدار از سوی متامسک، به عنوان پاسخی به گزارشاتی از یک خریدار NFT، که در روز 15 آپریل اعلام کرده بود که تمام موجودی کیف پول وی، شامل 650000 دلار معادل دارایی دیجیتال و NFT، به وسیله‌ی این نقص امنیتی، نابود شده است، پست شد.

امروز در یک رشته توییت مجزا، بنیان‌گذار پروژه‌ی DAPE NFT، که با پست کردن و به اشتراک گذاشتن این توییت با 277000 دنبال کننده‌ی خود، باعث جلب توجه افراد به سوی متامسک شد، جزییاتی بیشتر از سرقت صورت گرفته از این فرد ارائه کرد.

بیشتر بخوانید:  آغاز پشتیبانی از استیکینگ ترا توسط بایننس

پس از هشدار متامسک، فرد قربانی ناامیدی خود از این کمپانی را ابراز کرد.

در حالی که بخش بزرگی از جامعه واکنشی حمایتگر داشتند، بقیه بلافاصله اهمیت استفاده از یک حافظه‌ی سرد و داشتن دقت لازم هنگام ذخیره سازی داده‌ها در یک حافظه‌ی گرم را مورد تاکید خود قرار دادند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا