صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سم سئو: موفقیت متاورس با ورود به Web2 محقق می‌شود

سم سئو: موفقیت متاورس با ورود به Web2 محقق می‌شود

سم سئو، رییس بلاکچین متمرکز بر متاورس Klaytn Foundation باور دارد که پذیرش گسترده‌ی متاورس، با ادغام شدن این فناوری در محصولات و خدمات کمپانی‌های Web2 آسان‌تر خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز 8 آگوست در هفته‌ی بلاکچین کره، سئو در صحبت با وبسایت CoinTelegraph اشاره کرد که پروژه‌های متاورس Web3 معمولا با جلب توجه عموم مردم مشکل دارند؛ چرا که معمولا افراد عادی در استفاده از فناوری جدید متعلق به کمپانی‌هایی که تابه‌حال اسم آن‌ها را نشنیده‌اند، تردید دارند.

وی توضیح داد حتی با وجود اینکه این امر سخت است، ورود فناوری‌های Web3 به پلتفرم‌های Web2 می‌تواند روشی برای دستیابی به پذیرش در سطح گسترده باشد.

اهداف بلاکچین Klaytn به طور برجسته سمت و سوی میزبانی از متاورس، گیمفای و برنامه‌های اقتصادی دارد و در نوع خود، یکی از بزرگترین پروژه‌های کره جنوبی است.

سئو در کنفرانسی در هفته‌ی بلاکچین کره گفت که تیم این بلاکچین امیدوار است تا توان عملیاتی تراکنش خود را افزایش دهد و در عین حال، هزینه‌ی کارمزد تراکنش را کاهش دهد.

وی گفت: ما به اندازه‌ای باهوش هستیم که بدانیم مردم هنوز نسبت به استفاده از این پلتفرم تردید دارند؛ زیرا به هر حال باید پولی پرداخت کنند. بنابراین، ما باور داریم که هزینه کارمزد شبکه باید تا حد ممکن کم باشد تا افراد به ورود به این عرصه علاقه پیدا کنند. این باور ما است و دلیلی است برای اینکه ما سعی می‌کنیم هزینه کارمزد شبکه را کاهش دهیم.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین ، طلای دیجیتال است؟

همچنین، سئو فاش کرد که در سال جاری، Klaytn یک بسته‌ی منبع باز متاورس با ابزارهایی برای سازندگان، جهت پرورش دادن توسعه روی این بلاکچین ارائه خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا