اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر فرانسیس سوارز ، شهردار میامی در مورد بیت کوین

salamcrypto

شهردار میامی فرانسیس سوارز می گوید بیت کوین “بزرگترین داستان برای چند سال آینده” خواهد بود.

فرانسیس سوارز ، شهردار شهر میامی در ایالت فلوریدا ایالات متحده ، با تعهد خود برای ایجاد دیدگاه سیاست و نگرش متفاوت در مورد نوآوری در شهر ، رهبری منحصر به فردی را نشان داده است. او نه تنها تلاش می کند تا کارآفرینان فناوری را به میامی بیاورد بلکه در تلاش است شخصیت فناوری سانفرانسیسکو و عناصر مالی نیویورک را در واحد مالی و فنی شهر ترکیب کند.

بیت کوین یکی از چندین هدف های وی است زیرا معتقد است که این ارز رمزنگاری تمرکز اصلی دنیای فناوری و مالی در سال های آینده خواهد بود.

شهردار فرانسیس اعتراف می کند که او همیشه به ایده بیت کوین علاقه داشته و آگاه است که محبوبیت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در میان مردم آمریکا در حال افزایش است. او از طریق رهبری خود فاش کرده است که میامی در حال برداشتن سه گام مشخص برای گسترش ماهیت دوستانه خود در مورد بیت کوین است. شهردار میامی در حال برنامه ریزی است تا به کارمندان شهر خود فرصت دهد حقوق خود را با بیت کوین دریافت کنند. همچنین ، این شهردار قصد دارد که هزینه های محلی و مالیاتی را با بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه دریافت کنند. میامی قصد دارد بخشی از خزانه شهر را به بیت کوین بسپارد. این مجموعه میامی را به عنوان اولین شهر در ایالات متحده و جهان تبدیل می کند که بخشی از خزانه شهر را به بیت کوین اختصاص داده است. شهردار فرانسیس همچنین در نظر دارد چنین طرحی را با ساختاری در یک مشارکت دولتی و خصوصی گسترش دهد که به موجب آن سرمایه گذاران خصوصی ابتدا پاداش می گیرند تا بازده خود را تضمین کنند در حالی که شهر از مشارکت ها سود می برد.

سرمایه گذارهای شهر دارای پتانسیل های قوی اما همچنین برخی از خطرات آنها را تهدید می کنند. به عنوان مثال ، میامی هیچ کالایی را در اختیار نمی دهد و عمده آن را به پول نقد و معادل آن نقد می کند. بنابراین ، این شهر بارگیری ترازنامه خود را با بیت کوین به عنوان یک استراتژی خنثی سازی تورم برای حفاظت از خزانه های خود در نظر می گیرد. علاوه بر این ، شهردار مراقب اکوسیستم و رویدادهای بیت کوین است. وی در سالهای گذشته در رویدادهای بیت کوین سخنرانی کرده است و بنابراین منتظر برگزاری کنفرانس بیت کوین 2021 در میامی است.

بیشتر بخوانید:  درآمد ماینر های بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد

او قرار است به چند سیاستمدار که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند ، بپیوندد. سرانجام ، شهردار در تلاش است تا از سایر ایالت ها و حوزه های قضایی در حال یادگیری باشد. به عنوان مثال ، او تلاش می کند قوانین ایالت وایومینگ در مورد بیت کوین را به فلوریدا بیاورد. وی با مدافع بیت کوین ، کیتلین لانگ از وایومینگ ارتباط برقرار کرده و همچنین با جیمی پاترونیس ، مدیر ارشد مالی فلوریدا ، برای آوردن مقررات بیت کوین به سبک وایومینگ در فلوریدا گفتگو کرده است.

در دهه گذشته ، مفهوم شهرهای هوشمند به طور قابل توجهی تکامل یافته است. روندی که مردم در سراسر جهان مشاهده کرده اند افزایش قدردانی از سهم شهروندان فعال و تعامل آنها نسبت به شهرهای شاد ، کارآمد و هوشمند است. بسیاری از شهرهای سراسر جهان از تمرکززدایی استقبال می کنند و رویکرد بلاکچین ، گزینه برتر و در حال تکامل است که شهرها برای بهبود کیفیت زندگی ، اطمینان از انعطاف پذیری و امکان نوآوری شهری اتخاذ می کنند.

همه کسانی که فناوری بلاکچین را می شناسند ، بیت کوین را می شناسند. بسیاری از مردم به دلیل ارزش اقتصادی این رمز ارز ،  مایل به سرمایه گذاری و ذخیره بیت کوین هستند. اکنون حتی شهرها هم می خواهند برای کمک به رشد اقتصادی آینده از ارز رمزنگاری شده و فناوری مربوطه استفاده کنند.

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا