اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه شهردار میامی در مورد بیت کوین

salamcrypto

فرنسیس سوارز شهردار میامی می‌گوید ممکن است بعد از خرید یک و نیم میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا، اتفاقات بیشتری برای بیت کوین بیفتد و شرکت های دیگر هم به این بازار تمایل پیدا کنند.
فرنسیس سوارز به نشریه  Decrypt گفت که سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین فقط بخش کوچکی از سرمایه گذاری شرکت ها در این بازار است. به گفته سوارز، اتفاقات بزرگتری برای بیت کوین رخ خواهد داد که می‌توانند دنیای ارز دیجیتال را برای همیشه متحول کنند.
سوارز افزود: این فقط یک رویداد کوچک و انتقال پول ساده بود، من فکر می‌کنم هنوز دو یا سه رویداد عظیم برای رخ دادن وجود دارد.
به طور خاص سوارز به تأثیری که بسته محرک دولت آمریکا بر ارز های دیجیتال داشته باشد اشاره کرد.
سوارز افزود:
تخمین هایی وجود دارد که این مبلغ معادل 40 درصد از کل دلار های موجود در جهان می‌شود و احتمال دارد که این کار باعث افزایش تورم شود و در این صورت دوباره مردم برای محافظت از پول خود در برابر تورم دوباره به بازار ارز دیجیتال جذب می‌شوند.
این تنها چیزی نیست که سوارز در مورد آینده بشدت قوی ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند. وی گفت اگر آمازون شروع به قبول ارز های دیجیتال به عنوان روشی از پرداخت کند، دنیای ارز دیجیتال دگرگون خواهد شد.
” اگر این اتفاق بیفتد دیگر دنیای ارز دیجیتال مثل سابق نخواهد بود، در مورد شرکتی صحبت می‌کنیم که احتمالاً 70 درصد از معاملات انجام شده ما در طول روز مرتبط به آنهاست.”
همه ی اینها خبرهای خوبی برای میامی است، او نه تنها امیدوار است که میامی را به شهری پیشرو در ارز دیجیتال تبدیل کند بلکه قصد دارد شخصاً به زودی ارز دیجیتال خریداری کند. وی گفت: برای من هیجان انگیر است که می‌بینم روز به روز افراد بیشتری جذب این صنعت می‌شوند، افرادی که صاحب موقعیت های بزرگی می‌شوند.
وی همچنین افزود: بازار هر روز بالا و پایین می‌شود، رئیس جمهور ایالات متحده یا رئیس FED می‌توانند قیمت را جا به جا کنند.
اما تا آنجا که به بیت کوین مربوط می‌شود، سوارز می‌گوید هرچه افراد بیشتری بیت کوین بیشتری خریداری نمایند توانایی اشخاصی مثل ایلان ماسک برای به حرکت در آوردن بازار کم می‌شود، به عبارت دیگر، با افزایش حجم معاملات در شبکه بیت کوین، افراد تأثیر کمتری در بازار خواهند داشت.
منبع: decrypt

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک دیگر ثروتمند ترین مرد جهان نیست!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا