صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انفجار قیمت سهام مایکرواستراتژی در پی افزایش قیمت بیت کوین

با افزایش قیمت بیت کوین در شبانه روز اخیر سهام شرکت مایکرو استراتژی نیز رشد بسیار خوبی داشت و به بالاترین سطح قیمتی خود در یک ماهه اخیر رسید و دلیل اصلی آن رکورد شکنی و ثبت اوج قیمت های جدید توسط بیت کوین بود.
مایکرو استراتژی در زمینه ارائه اطلاعات سرمایه گذاری فعالیت می‌کند و سهام آن در بازار بورس و اوراق بهادار آمریکا به بالاترین قیمت روزانه خود یعنی 770 دلار رسید که این رقم نشان دهنده سود 10 درصدی است. علاوه بر اینکه این رقم بالاترین قیمت روزانه بود، بالاترین سطح قیمتی از 11 مارچ نیز می‌باشد و با احتساب سطح قیمتی 770 دلاری برای هر سهم، ارزش کل بازار این شرکت در حدود 7.5 میلیارد دلار است.
حتی قیمت 770 دلاری نیز بسیار پایین تر از رکورد این شرکت که در اوایل فوریه ثبت شد می‌باشد، سهام این شرکت قبل از بازگشت به زیر سطح قیمتی 1000 دلار در 8 فوریه به 1315 دلار رسیده بود.
این افزایش قیمت سهام مایکرو استراتژی در حالی اتفاق افتاد که بیت کوین برای اولین بار به بالاتر از سطح قیمتی 63 هزار دلار رسید و اوج قیمت جدیدی را ثبت کرد، از زمانی که مایکرو استراتژی تصمیم گرفت بخش بزرگی از ترازنامه شرکت خود را با دارایی های دیجیتال پر کند این شرکت به یکی از نهنگ های بیت کوین تبدیل شده است.
این شرکت اکنون 91579 واحد بیت کوین در اختیار دارد که در زمان نگارش این مقاله ارزشی در حدود 5.8 میلیارد دلار دارند.
روز دوشنبه با تشکیل پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مشخص شد که اعضای هیئت مدیره مایکرو استراتژی پاداش های خود را به جای پول نقد در قالب بیت کوین دریافت می‌کنند.
در این پرونده آمده است:
در اقدامی رو به جلو، مدیران این شرکت تمام هزینه پاداش های خود را به جای پول نقد در قالب بیت کوین دریافت خواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل توییتر: بیت کوین همه چیز را به سوی بهتر شدن سوق می‌دهد

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا