اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

MicroStrategy دوباره بیت کوین خرید

salamcrypto

شرکت غول هوش تجاری که مدیرعامل آن مایکل سیلر است به تعهد خود برای تخصیص بودجه اضافی به طور مداوم برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال وفا کرده است. مایکرو استراتژی روز جمعه اعلام کرد که این شرکت 262 بیت کوین دیگر به ذخیره بیش از 91 هزار واحد بیت کوین خود اضافه کرده است.
مایکل سیلر بنیان گذار و مدیرعامل این شرکت روز جمعه در توییتی اعلام کرد که این شرکت دوباره بیت کوین خریداری کرده است. پس از چند هفته خرید مداوم ده میلیون دلار بیت کوین، این بار مایکرو استراتژی این مبلغ را بالاتر برد و 15 میلیون دلار هزینه کرد.
آخرین خرید این شرکت 262 بیت کوین با قیمت متوسط 57146 دلار به ازای هر واحد بیت کوین را به ارمغان آورده است و در نتیجه ذخیره بیت کوین این شرکت به 91326 واحد بیت کوین رسید و میانگین قیمت تمام این واحد ها 24214 دلار است.
به عبارت دیگر مایکرو استراتژی از زمان اولین خرید بیت کوین خود در آگوست 2020، 2.2 میلیارد دلار از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص داده است. در صورتی که رشد قیمت بیت کوین را حساب کنیم، بیت کوین های این شرکت حالا ارزشی در حدود 5.1 میلیارد دلار دارند.
جدا از اینکه آنها از هر فرصتی برا خرید بیت کوین بیشتر استفاده می‌کنند، سیلر و مدیران مایکرو استراتژی راه های دیگری برای جذب سرمایه برای خرید بیت کوین بیشتر پیدا کرده اند.
مایکرو استراتژی سال گذشته به یک نود کامل در شبکه بیت کوین تبدیل شد و اندکی پس از آن بیت کوین را به عنوان ذخیره اصلی دارایی خود انتخاب کرد.
به طور جداگانه، این شرکت یک وبینار در فوریه سال جاری برای شرکت ها در زمینه سرمایه گذاری در بیت کوین برگزار کرد که هزاران نفر از مدیران شرکت ها در این وبینار شرکت کردند و از مزایای بالقوه سرمایه گذاری در بیت کوین آگاه شدند.
این شرکت فعالیت خود را در آنجا متوقف نکرد و وبینار مشابهی برای آگاهی سرمایه گذاران خرد برگزار کرد. این وبینار که نام آن “بیت کوین برای همه” بود کاملاً رایگان برگزار شد.
به نظر شما این خرید های مداوم مایکرو استراتژی چه تأثیری بر قیمت بیت کوین دارند؟
منبع: Cryptopotato

بیشتر بخوانید:  راه اندازی صرافی رمزنگاری شرعی در بحرین

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا