اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید جدید بیت کوین از سوی مایکرو استراتژی

به گزارش زوم ارز و بر اساس گزارش اخیری که شرکت مایکرو استراتژی به اجبار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده است، این شرکت اخیرا بیت کوین خریداری کرده و این بار 242.9 میلیون دلار از بودجه خود را به خرید پادشاه رمز ارز ها اختصاص داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

میزان کل خریدی که این شرکت در سه ماهه سوم سال 2021 ثبت کرده در حال حاضر 419 میلیون دلار است.

این شرکت که به خرید زیاد و عمده خود از بیت کوین مشهور است تا به اینجا 5.1 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد و میانگین قیمت خرید آن نیز 27713 دلار به ازای هر واحد است.

کوین کده

همانطور که از سوی تیم خبری زوم ارز برای شما عزیزان گزارش شد، مایکرو استراتژی در ماه آگست 177 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد.

بیت کوین طی شبانه روز اخیر در یک وضعیت خنثی قرار داشته و نه آنچنان رشد و نه آنچنان کاهشی را تجربه کرده و در واقع 1.1 درصد رشد قیمت طی شبانه روز اخیر را تجربه کرده و به همین خاطر هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 45323 دلار قرار دارد و به همین خاطر ارزش کل بازار ارز های دیجیتال نیز 0.5 درصد رشد داشته و هم اکنون در سطح 2.14 تریلیارد دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  سازگاری یوان دیجیتال با سیستم عامل بانکی چین

هم زمان با وضعیت بد بیت کوین، برخی از رمز ارز ها در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و به عنوان مثال شت کوین، رمز ارز سیف مون توانسته 24.5 درصد افزایش قیمت را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و در بین 100 ارز برتر بازار بهترین وضعیت ممکن را دارد.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز، این رمز ارز باز هم دچار افزایش قیمت خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا