اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ جدید؛ 7000 بیت کوین دیگر از سوی مایکرواستراتژی خریداری شد

نهنگ جدید؛ 7000 بیت کوین دیگر از سوی مایکرواستراتژی خریداری شد

به گزارش زوم ارز، شرکت هوش تجاری یعنی مایکرواستراتژی جامعه ارز های دیجیتال را با خرید گسترده دیگری شگفت زده کرد و آنها بیت کوین بیشتری را به ترازنامه خود اضافه کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که از ابتدای اکتبر 7008 واحد بیت کوین دیگر را با قیمت میانگین تقریباً 59187 دلار به ازای هر کوین خریداری کرده است.

ثروت بیت کوین مایکرواستراتژی اکنون به 121044 واحد کوین افزایش یافته و میانگین قیمت خرید هر یک از آنها 29534 دلار بوده و بنا به خبر های رسمی متشر شده از سوی این شرکت، آنها بیت کوین را از قیمت های پایین تر خریداری کردند و با افزایش قیمت بیت کوین، باز هم به خرید بیشتر از این رمز ارز علاقه نشان دادند.

کوین کده

این شرکت در حال حاضر تقریباً 0.64 درصد از کل عرضه در گردش بیت کوین را در اختیار دارد و بنظر وقت آن رسیده که مایکرواستراتژی را یکی از نهنگ های بیت کوین بنامیم.

متاسفانه و به طرز عجیبی، این خبر منجر به افزایش قیمت بیت کوین نشد و بازار و علی‌الخصوص نهنگ ها توجهی به خرید بیت کوین از سوی مایکرواستراتژی ندارند چرا که پادشاه ارز های دیجیتال طی شبانه روز اخیر و در زمان نگارش این خبر کاهش قیمتی 1.7 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون نیز در سطح قیمت 56542 دلار معامله می‌شود و این موضوع که بازار تحت تاثیر اخبار مثبت خرید بیت کوین از سوی مایکرواستراتژی قرار نمی‌گیرد در دفعات قبلی که این شرکت بیت کوین را حتی در مقادیر زیاد خریداری کرد نیز مشاهده شد و در طرف مقابل همانطور که همگی اطلاع دارید وقتی تسلا بیت کوین خریداری کرد و خبر خرید آنها در شبکه های اجتماعی پخش شد بیت کوین دچار افزایش قیمت شدیدی طی یک شبانه روز شد.

بیشتر بخوانید:  تمرکز ایلان ماسک روی تسلا

آیا شما همراهان زوم ارز نیز در این سطح قیمت بیت کوین خریداری کردید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا