اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید رسمی بیت کوین از سوی مایکرواستراتژی

salamcrypto

بنا به توییتی که اخیراً مدیرعامل شرکت مایکرو استراتژی آقای مایکل سیلر منتشر کرده است، موسسه آنها به تازگی مجموعه جدیدی از بیت کوین خریداری کرده و اکنون بیش از 105 هزار واحد از پادشاه ارز های دیجیتال در اختیار این موسسه است.

در این وضعیت افتضاح بازار، کل بیت کوین های مایکرو استراتژی ارزشی بیش از 3 میلیارد دلار دارند.

اکنون این شرکت 13005 واحد بیت کوین دیگر خریداری کرده است که این تعداد بیت کوین برابر با 489 میلیون دلار است و بنا به توییت آقای مایکل سیلر، این بیت کوین های جدید با قیمت میانگین 37617 دلار به ازای هر واحد خریداری شدند.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، این شرکت در تاریخ 7 ژوئن به دنبال خرید 400 میلیون دلار بیت کوین با اوراق قرضه بود و به نظر موفق به این کار شده اند.

به نظر می‌رسد که این شرکت صد میلیون دلار دیگر به آن مبلغ 400 میلیون دلاری افزوده است.

صرافی ایرانی کارت

شرکت مایکرو استراتژی که در زمینه هوش مالی فعالیت می‌‌کند از زمانی که اولین خرید بیت کوین خود را انجام داد تاکنون، روز به روز به دنبال خرید بیشتر بیت کوین بوده است.

اکنون که بیت کوین در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برد و سقوط قیمت شدیدی را مشاهده کرده است، این شرکت در کف قیمتی به سراغ آن رفت و بیت کوین خریداری کرد.

بیشتر بخوانید:  پیش‌بینی قیمت اتریوم 😊

بنا به داده های وبسایت کوین مارکت کپ اوایل امروز، پادشاه ارز های دیجیتال به سطح قیمت 35 هزار دلار نیز حتی رسید و پس از آن دچار اصلاح قیمت شد و حالا در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 32967 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا