اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مایک نووگراتز: بیت کوین در مسیری اجتناب ناپذیر برای رسیدن به ارزش کل طلا قرار دارد

salamcrypto

مدیرعامل میلیاردر شرکت گلکسی دیجیتال در آخرین مصاحبه خود با CNBC گفت از سرعت پذیرش این ارز دیجیتال توسط شرکت ها و موسسه ها شوکه شده است.
مایک نووگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال باور دارد که بیت کوین در میان موج بزرگ پذیرش خرده فروشان و شرکت ها در حال رسیدن به ارزش کل بازار طلا است و از آن فراتر هم خواهد رفت.
مایک نووگراتز طی مصاحبه ای در برنامه Squawk Box از شبکه CNBC گفت که سرعت پذیرش ارز های دیجیتال بسیار سریعتر از آنچه که پیش بینی کرده بوده است و افزود که سرعت تعداد اضافه شدن مردم به این اکوسیستم برای او شوکه کننده است.
نووگراتز از سال 2013 که هر واحد بیت کوین ارزشی در حدود 100 دلار داشت خود را وارد این بازار کرده و خود را درگیر بیت کوین کرده است. وی توضی داد که هدف قبلی بیت کوین که رسیدن به 60 هزار دلار بود بسیار محافظه کارانه است، وی همچنین افزود که هدف اولیه بیت کوین دستیابی به 10 درصد ارزش کل بازار طلا بود.
وی گفت: در ابتدای سال 2021 من فکر می‌کردم که هدف رسیدن به 60 هزار دلار و دستیابی به 10 درصد از ارزش کل بازار است و بعد از آن به خودم و سرمایه گذاران گوشزد کردم که هرگاه بیت کوین به 10 درصد از ارزش کل بازار طلا برسد، هدف بعدی 20 درصد و پس از آن 50 درصد و سپس رسیدن به 100 درصد ارزش کل بازار طلا خواهد بود.
ظهور بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال این باور در مایک نووگراتز بیش از پیش تقویت کرده که ارزش کل بازار بیت کوین در نهایت به ارزش کل بازار طلا خواهد رسید و از آن فراتر خواهد رفت.
وی گفت:
من فکر می‌کنم بیت کوین در یک مسیر اجتناب ناپذیر برای رسیدن به ارزش کل بازار بیت کوین و فراتر از آن قرار دارد.برآورد های فعلی ارزش کل بازار طلا را تقریباً 10.7 تریلیارد دلار نشان می‌دهند در حالی که ارزش کل بازار بیت کوین 1.1 تریلیارد دلار است.
در حال حاضر یک واحد بیت کوین ارزشی معادل 34.49 اونس طلا دارد که این مبلغ در سال گذشته معادل 4.19 اونس بود.
به نظر شما کاربران زوم ارز بیت کوین تا یک آپریل سال 2022 به 20 درصد از ارزش کل بازار طلا خواهد رسید؟

بیشتر بخوانید:  مدارک جدید سازمان بورس آمریکا علیه بنیان گذار ریپل

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا