اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مایک نووگراتز: ریپل با سازمان بورس آمریکا به توافق خواهد رسید

مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال آقای مایک نووگراتز در مورد روند صعودی شدید ریپل ادعا می‌کنند که این روند ممکن است نشان دهنده پیشرفت ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در به توافق رسیدن باشد.
با توجه به اینکه این شرکت سهامی عام است و در بازار بورس آمریکا نیز حضور دارد و ارزش کل بازار آن فقط 2 میلیارد دلار است، مایک نووگراتز ارزش هر واحد سهام این شرکت را ” به صورت دیوانه واری ارزان” می‌نامد.
با این حال وی معتقد است اگر ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به توافق نرسد قیمت هر واحد ارز دیجیتال XRP بسیار بالا و گران است.
XRP در اوایل امروز در صرافی بیت استمپ حتی به 1.496 دلار رسید که این رقم بالاترین سطح قیمتی ثبت شده ی ریپل از 21 ژانویه 2018 است و توکن XRP در سی روز گذشته بیش از 281 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.
استفن پالی از شرکت اندرسن کیل مدعی است که این روند صعودی XRP هیچ ربطی به توافق احتمالی این دو شرکت ندارد.
در حالی که او اذعان می‌کند که وکلای ریپل در این دادگاه بهتر از حد انتظار عمل کرده اند ولی معتقد است که شاید مدتی طول بکشد تا این پرونده به طور کامل حل و فصل شود.
وی افزود:
ریپل در این دادگاه تاکنون عملکرد بهتری نسبت به آنچه که انتظار می‌رفت داشته است ولی هنوز با حل و فصل کامل این پرونده فاصله زیادی باقی مانده است.
همانطور که در روز های قبل گزارش دادیم ریپل دو پیروزی بسیار مهم در این دادگاه بدست آورده که اهمیت زیادی دارند و یکی از دلایل افزایش قیمت توکن بومی این شرکت یعنی XRP نیز همین موضوع است.
برد گارلینگهاوس مدیرعامل شرکت ریپل طی مصاحبه ای با نشریه بلومبرگ گفت که امیدوار است پس از ریاست گری گنسلر (نامزد مقام ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا) آنها با این سازمان به توافق برسند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  پروژه هنری دیجیتال طی چهار روز 10 میلیون دلار NFT به فروش رساند.

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا