بررسی ماینرها و تجهیزات جانبی

درآمد ماینر | درآمد استخراج بیت کوین در ایران چقدر است ؟

درآمد ماینر ،شاید زمانی که در حال مطالعه این مقاله هستید، تصمیم به درآمد زایی از ارز های دیجیتال گرفته اید. همانطور که می دانید برای درآمد زایی از ارز های دیجیتال یا باید آنها را استخراج کنید و یا اینکه آن ها را خرید و فروش کنید. برای انجام هرکدام از این کار ها تخصص خاصی نیاز است. استخراج ارزدیجیتال فقط زمانی سود آور است که ارزش ارزدیجیتال استخراج شده از هزینه هایی که برای استخراج انجام شده بیشتر باشد.استخراج یا ماینینگ انتخابی به یک سری تجهیزات و هزینه نیاز دارد.همچنین باید توجه کرد که استخراج با دستگاه های ماینر جدید بهینه تر می باشد .زیرا دستگاه های ماینر قدیمی بعد از مدتی سوددهی ندارند.باید توجه کنید که درآمد ماینر و زمان برگشت سرمایه مستقیما بهم مربوط اند.یعنی وقتی که هرینه سرمایه گذاری برمی گردد،بعد از آن بقیه درآمد سود محسوب می شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اینکه بتوانید استخراج موفقیت آمیز و پرسودی از ارز های دیجیتال داشته باشید باید در ابتدا مسائلی را در نظر بگیرید. مهم ترین مسئله این است که باید درآمد خود را محاسبه کنید. محاسبه درآمد انواع ماینر به یک صورت  است و تنها باید برای آن به یک سری نکات دقت کرد. در ادامه این مقاله به صورت کامل به این موضوع می پردازیم، همراه ما باشید.


مرور کلی بر دستگاه ماینر

مروری بر دستگاه ماینر
مروری بر دستگاه ماینر

دستگاه ماینر و یا به اصطلاح ” ASIC ” وسیله ای است که شما می توانید با بکارگیری به استخراج ارز های دیجیتال بپردازید. دستگاه های ASIC از الگوریتم خاصی ساخته شده اند و شما می توانید با توجه به نوع رمز ارز انتخابی تان اقدام به تهیه دستگاه ماینر مورد نظر خود کنید. دستگاه های ماینر صرفاً برای استخراج ارز های دیجیتال تولید می شوند و برای کار دیگری مورد استفاده قرار نخواهند گرفت زیرا تنها توانایی استخراج ارز های دیجیتال را دارند. متأسفانه در حال حاضر قیمت دستگاه ماینر در بازار ایران سرسام آور است و هر کسی توانایی تهیه آن ها را ندارند. اگر قصد تهیه دستگاه ماینر برای استفاده خانگی و یا اینکه ایجاد فارم را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

کوین کده

تجهیزات مورد نیاز برای استخراج ارز های دیجیتال
تجهیزات مورد نیاز برای استخراج ارز های دیجیتال

 

در این قسمت، درباره تجهیزات مورد نیاز شما در جهت راه اندازی یک فارم استخراج کمی گفتگو خواهیم کرد. اگر قصد خرید و راه اندازی سیستم استخراج خانگی دارید تقریباً شما هم به تمام این موارد نیاز دارید اما به تعداد کم تر. در ادامه برای آشنایی با تجهیزات ماینینگ همراه ما باشید.

 1. دستگاه ماینر ( ASIC ) یا کارت گرافیک ( GPU ):

همانطور که می دانید، دستگاه های ماینر و یا کارت های گرافیک، یکی از مهم ترین تجهیزات ایجاد یک فارم و یا ایجاد یک سیستم استخراج خانگی می باشد. شاید برای شما سوال باشد که چرا کارت گرافیک؟

بعضی از رمز ارز های موجود را می توان با کارت های گرافیک استخراج کرد. اصولاً هزینه تهیه یک فارم ماینینگ با کارت گرافیک کم تر از هزینه تهیه فارم با دستگاه های ماینر می باشند. کارت های گرافیک در مقابل دستگاه های ماینر ارزان تر هستند. برای درک بیشتر این مطلب می توانید مثال ذیل را مطالعه کنید.

ارز دیجیتال اتریوم را در حال حاضر هم می توان با دستگاه های ماینر و کارت گرافیک استخراج نمود. تیم خالق اتریوم ادعا کرده است که در آینده با طراحی یک الگورتیم خاص، می خواهند تنها استخراج اتریوم را از طریق کارت های گرافیک مقدور کنند. پس از پیاده سازی این الگوریتم دیگر نمی توان ارز دیجیتال اتریوم را با دستگاه های ماینر استخراج کرد. قطعاً این مورد به نفع و به ضرر بعضی از افراد تمام خواهد شد. شما می توانید با کمی جستجو در داخل سایت زوم ارز، درباره این مطلب بیشتر بخوانید.

 1. مکان:

مکان در زمان راه اندازی یک فارم بسیار مهم است. اگر قصد راه اندازی یک فارم دارید، مکان شما باید مناسب این کار باشد. هر مکانی را نمی توانید برای این کار انتخاب کنید. مکان انتخابی شما باید از لحاظ شرایط دمایی، دارای یک دمای مطلوب باشد تا بتوانید با استفاده از سیستم تهویه هوا و همچنین خنک کننده، اقدام به کنترل دما کنید.

 1. سیستم تهویه هوا و خنک کننده:

هر فارم، نیازمند سیستم تهویه هوا و خنک کننده می باشد. دستگاه های ماینر به علت پردازش قدرتمندی که انجام می دهند، دمای بالایی تولید می کنند. این دما باعث به وجود آمدن حرارت بالا در فارم شما می شود. این حرارت باید به وسیله سیستم تهویه هوا و همچنین سیستم خنک کننده از بین رود. می توان گفت سیستم تهویه هوا و خنک کننده یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که ما به آن در فارم هایمان احتیاج داریم.

 1. تجهیزات جانبی:

تجهیزات جانبی شامل: نیروی کار، اینترنت، اتصالات و ابزار های مورد نیاز، کامپیوتر و ….. می باشد. قطعاً پس از تهیه تجهیزات شما نیاز به نیروی کار، اینترنت و اتصالات برای پیش بردن کار خود هستید. در این قسمت به توضیحاتی مختصر درباره این تجهیزات می پردازیم.

 • نیروی کار:

به نیروی کار در یک فارم جهت پشتیبانی و رسیدگی به امور نیاز است. شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که در یک فارم به چه تعدادی نیرو کار احتیاج است؟

این تعداد بسته به اندازه و یا بهتر است بگوییم بزرگی و یا کوچکی فارم شما دارد، هر چه فارم شما بزرگ تر باشد قطعاً رسیدگی به آن افرادی بیشتری را می طلبد. پس اگر می خواهید قبل از تهیه تجهیزات تعداد نیروی کار خود را مشخص کنید. ابتدا باید بدانید که قرار است چه فارمی می خواهید تشکیل دهید. در فارم های خانگی دیگر نیروی کار نیاز نیست و تنها صاحب فارم می تواند به امور آن رسیدگی کند.

 • اینترنت:

اینترنتی که شما برای فارمتان نیاز دارید، باید از سرعت مطلوبی برخوردار باشد. مهم ترین نکته که می توان در بخش اینترنت به آن اشاره نمود، بدون قطع و وصلی اینترنت می باشد. اینترنت فارم شما نباید هیچ قطع و وصلی داشته باشد. کوچک ترین قطع و وصلی اینترنت می تواند موجب ضرر شما باشد زیرا حجم زیادی از ماینر ها در فارم شما به استخراج دیگر ادامه نخواهند داد.

 • اتصالات و ابزار های مورد نیاز:

نام اتصالات و ابزار های مورد نیاز واضح است که چه چیزی فارم شما نیاز دارد. قطعاً برای اتصال و هماهنگ سازی تمام تجهیزات شما نیاز به اتصالات دارید. این مورد نیز باید در اسرع وقت حل شود.

 • کامپیوتر:

فارم شما نیاز به کامپیوتر دارد. برای اینکه بتوانید ماینر و یا کارت های گرافیک را پیکربندی و یا همان کانفینگ کنید، نیاز به تعدادی کامپیوتر ( این تعداد باز هم بستگی به بزرگی و یا کوچکی فارم و یا تعداد ماینر های موجود دارد ) دارید. کامپیوتر های مورد نیاز شما در فارم نیاز به سخت افزار قوی ندارد و شما می تواند با متوسط ترین سخت افزار کامپیوتر های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید.

با پایان این قسمت از مقاله به سراغ موضوع اصلی یعنی در آمد ماینر ها خواهیم رفت. همراه ما باشید.


درآمد ماینر ها

درامد ماینر به ازای روزانه و ماهانه
درامد ماینر به ازای روزانه و ماهانه

درآمد روزانه دستگاه ماینر

درآمد روزانه ماینر ها را می توان به صورت خیلی ساده محاسبه نمود. همانطور که در این مقاله گفتیم، اگر می خواهید در آمد ماهیانه ماینر و یا ماینر های خود را محاسبه کنید باید در زمان خودتان با قیمت ارز دیجیتال مورد نظر و همچنین دلار فعلی این کار را انجام دهید.

ماشین حساب هایی وجود دارند که به شما اجازه می دهند تا به صورت خیلی ساده این کار را انجام دهید. برای انجام این کار کافی است ابتدا در آمد ماینر خود را به صورت ماهانه محاسبه کنید و سپس می توانید یکی از ساده ترین راه ها را پیش بگیرید. برای انجام بهتر این کار، می توانید پس از محاسبه درآمد به صورت ماهیانه آن را تقسیم بر ” 30 ” کنید تا در آمد روزانه شما محاسبه شود. به عنوان مثال:

دستگاه ماینر ” Whatsminer M20S 40Th ” به صورت ماهانه در تاریخ ” 1/3/99 “، ” 3.047720 ” تومان در آمد داشته است، برای محاسبه درآمد روزانه این ماینر می توانیم این مبلغ را همان طور که گفتیم بر 30 تقسیم کنیم. به عبارتی در آمد روزانه این ماینر در روز تقریبا چیزی حدود ” 102.000 ” هزارتومان می شود.

پیش تر آوردیم که اگر می خواهید تا درآمد ماینرتان را به صورت دقیق محاسبه کنید، باید در همان روز با قیمت زنده بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگری و یا دلار، این کار را انجام دهید. همانطور که می دانید قیمت دلار و ارز های دیجیتال مرتبا در حال تغییر می باشد و ثبات ندارند به همین علت نمی توان به صورت دقیق آن را مورد محاسبه قرار داد.

درآمد ماینر به صورت ماهانه

قبل از اینکه بخواهید به سراغ تشکیل یک فارم بروید و یا اینکه بخواهید یک فارم خانگی راه اندازی کنید، باید ابتدا در آمد خود را محاسبه کنید. محاسبه درآمد به شما کمک می کند تا بدانید چه مدت زمانی طول میکشد تا بتوانید سرمایه خود را بازگردانی کنید. بازگشت سرمایه در بحث راه اندازی ارز های دیجیتال گزینه مهمی است. شما می توانید از طریق ماشین حساب های مخصوص، این محاسبه را انجام دهید.

به دست آوردن درآمد ماینر، بسته به قیمت دلار و ارز دیجیتال مد نظرتان دارد. قیمت دلار و همچنین ارز های دیجیتال داران نوسانات زیادی می باشد. ممکن است طبق این نواسانت فارم به شما ماهیانه 20 میلیون درامد بدهد و ممکن است گاهی بیشتر از 20 میلیون سود بدهد. همانطور که گفتیم بسته به قیمت دلار و… در آن لحظه دارد. شما می توانید با کمک سایت ” WhattoMine ” این محاسبه را به راحتی انجام دهید. به عنوان مثال همانطور که خواندید محاسبه کردیم که دستگاه ماینر ” Antminer T17 40Th  ” ماهانه می تواند به مبلغ ” 1778.292 ” برای شما ایجاد درآمد داشته باشد. البته شایان ذکر است که این محاسبه در تاریخ 1/3/99 انجام شده است. با تغیر قیمت بیت کوین و دلار و یا دیگر ارز ها این اعداد نیز تغییر می کنند.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی ماینر D3 | آموزش نصب انت ماینر D3

نکته دیگری که شما باید به آن توجه داشته باشید، بحث محاسبه دیگر هزینه ها می باشد. به عنوان مثال درآمدی ماینر شما برابر با ” 1778.292 ” تومان بوده است. این سود ماینر به شما است و شما اگر می خواهید سود خالص ماهانه خود را حساب کنید باید مبالغ آن ها را از این اعداد کم کنید تا به نتیجه برسید.


محاسبه درآمد تعدادی از دستگاه های ماینر

محاسبه درآمد دستگاه ماینر  Antminer S7

درامد دستگاه ماینر antminer s7

در این قسمت قرار است تا به محاسبه درآمد دستگاه ماینر Antminer S7 بپردازیم. همانطور که می دانید این ماینر توسط کمپانی بیت مین در سال 2015 طراحی و تولید شده است. این ماینر از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند. پردازشگر این ماینر از 3 برد تشکیل شده است که بر روی هر برد 135 تراشه قرار گرفته است. سایز این تراشه ها 28 نانومتر می باشد. شما می توانید در ادامه درآمد این دستگاه را مطالعه کنید.

قدرت هش ریت این ماینر، برابر با 4.73 تراهش می باشد و همچنین مصرف برق آن نیز 1293 وات است. با توجه به مشخصات این ماینر، در زمان نگارش این مقاله درآمد ماهانه دستگاه Antminer S7 برابر با ” 231.817 ” تومان می باشد. شما هر ماه مبالغی همانند هزینه برق، هزینه مکان و… را باید در نظر بگیرید و سپس سود ماهیانه خود را بررسی کنید. هزینه برق این ماینر با برق صنعتی ماهانه چیزی حدود 83 هزار تومان می شود. همانطور که گفتیم از آن مبلغ باید این موارد را کم کنیم. ما در این قسمت تنها هزینه برق و کارمزد استخر را به طور میانگین کم کرده ایم که تقریبا سود خالص ما چیزی حدود 143.395 تومان می شود.

شما می تواند، با ماشین حساب و یا ابزار های مخصوص، درآمد هر ماینر را محاسبه کنید. ما در این مقاله به نوع دستگاه ماینر که می توانید از آن ها برای استفاده در فارم استفاده کنید می پردازیم و سپس در آمد حدودی آن ها را برایتان بیان می کنیم. توجه داشته باشید که این محاسبه ها حدودی می باشدو نمی توانید به صورت دقیق اقدام به محاسبه کنید زیرا محاسبه درآمد طبق شرایط حال حاضر باید انجام بپذیرد.


محاسبه درآمد دستگاه ماینر WhatsMiner M3

محاسبه درآمد دستگاه ماینر WhatsMiner M3
درآمد دستگاه ماینر WhatsMiner M3

دستگاه ماینر WhatsMiner M3 یکی از ماینر های کمپانی میکرو بی تی می باشد که در سال 2018 تولید و روانه بازار شد. این ماینر از الگوریتم معروف ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند. شما می تواندی به راحتی با بکارگیری این ماینر بیت کوین و دیگر ارز هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند استخراج کنید. پردازشگر این ماینر از 3 برد تشکیل شده است که بر روی هر برد 198 تراشه نصب شده است. اندازه هر تراشه چیزی حدود به 28 نانومتر می باشد و مدل تراشه ها ” SMTI 1700 ” است. در ادامه به سراغ محاسبه درآمد این ماینر می رویم همراه ما باشید.

با توجه به قدرت هش ریت این ماینر ” 12 تراهش ” و همچنین مصرف برق این دستگاه ” 2000 وات ” می توان درآمد آن را محاسبه نمود. دز زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین ” 9.264.84 دلار ” و دلار ایران ” 17.300 تومان ” می باشد. حال این محاسبات نیز با این قیمت از دلار صورت گرفته است. در آمد این ماینر به صورت ماهانه 558.120 تومان می باشد. با توجه به هزینه برق و هزینه کارمزد استخر ها چیزی حدود 446.758 تومان می شود. از این مبلغ باید دیگر هزینه های خود همانند هزینه مکان و نیروی کار و …. را کم نمود تا بتوان به سود اصلی رسید.


محاسبه در آمد دستگاه ماینر Antminer S9 14TH

دستگاه ماینر Antminer S9 14TH
درآمد دستگاه ماینر Antminer S9 14TH

دستگاه ماینر Antminer S9 14TH همانطور که از نام تجاری اش مشخص است توسط کمپانی بیت مین در سال 2017 تولید و روانه بازار تجهیزات ماینینگ شد. این دستگاه از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی با کمک این ماینر اقدام به استخراج ارز دیجیتال معروف و محبوب بیت کوین کنید. پردازشگر این ماینر از 3 برد با 189 تراشه 16 نانومتری تشکیل شده است. حداکثر قدرت هش ریت این ماینر، 14 تراهش می باشد. شما می توانید از این ماینر در فارمتان استفاده کنید. البته شایان ذکر است که این مورد حتماً باید به تحقیق خودتان صورت پذیرد.

همانطور که گفتیم، هش ریت این ماینر برابر با 14 تراهش می باشد و همچنین توان مصرفی برق این دستگاه 1372 وات است. اگر بخواهیم در آمد این ماینر را با برق صنعتی محاسبه کنیم، با توجه به هزینه برق مصرفی تقریباً می توان گفت این ماینر می تواند ماهانه 583.392 تومان به ما سود بدهد. این اعداد ارقام، با توجه به قیمت دلار و بیت کوین روز نوشته شده است. همانطور که گفتیم برای محاسبه قیمت باید در همان موقع که می خواهید اقدام کنید.


محاسبه در آمد دستگاه ماینر  Antminer T17 40Th

دستگاه ماینر Antminer T17 40Th
درآمد دستگاه ماینر Antminer T17 40Th

دستگاه ماینر Antminer T17 40Th در سال 2019 توسط کمپانی بیت مین با الگوریتم ” SHA-256 ” تولید و روانه بازار تجهیزات ماینینگ شد. شما می توانید به راحتی با بکارگیری این ماینر اقدام به استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و سایر ارز هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند کنید. پردازشگر این ماینر از سه برد تشکیل شده است که بر روی هر برد آن 90 تراشه نصب شده است. حداکثر قدرت این ماینر 40 تراهش می باشد که می توان گفت که قدرت نسبتاً بالایی دارد. شما می توانید در ادامه درآمد این ماینر را مشاهده کنید.

قدرت و هش ریت این ماینر همانطور که گفتیم برابر با 40 تراهش می باشد و حداکثر توان مصرفی برق آن نیز هم 2200 وات است. اگر مجدد بخواهیم در آمد این ماینر را برق صنعتی محاسبه کنیم، تقریباً سود این استخر برای ما ماهانه 1778.292 تومان می باشد. این محاسبه قیمت با قیمت دلار و بیت کوین درتاریخ امروز می باشد.


محاسبه درآمد دستگاه ماینر Whatsminer M20S 40Th

دستگاه ماینر Whatsminer M20S 68Th
درآمد دستگاه ماینر Whatsminer M20S 68Th

دستگاه ماینر Whatsminer M20S 40Th توسط کمپانی میکرو بی تی Microbt در سال 2019  با الگوریتم ” SHA-256  ” و با پردازنده ” TSMC ” تولید و روانه بازار شد. این کمپانی نیز همانند کمپانی بیت مین یک کمپانی معروف و محبوب می باشد و دستگاه های ماینر زیادی نیز دارند. شما می توانید از این ماینر نیز در فارم خود استفاده کنید. این ماینر تقریباً قیمت بالایی دارد و برای آن نیاز به سرمایه زیادی دارید اما می توانید با کمی محاسبه دقیق تر انتخاب خود را انجام دهید. شما می توانید با بکارگیری این ماینر، رمز ارز هایی که از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کنند را استخراج کنید.

حداکثر قدرت هش ریت این ماینر 68 تراهش می باشد. این ماینر از قدرت پردازشی بسیار بالایی برخوردار می باشد. توان مصرفی برق این ماینر برابر با 3360 وات می باشد. اگر بخواهیم در آمد این ماینر را با قیمت دلار و بیت کوین محاسبه کنیم، تقریبا سود ماهانه این دستگاه چیزی حدود 3.047720 تومان می شود.

محاسبه درآمد دستگاه ماینر Antminer S11

درامد ماینر -محاسبه درآمد انت ماینر s11

دستگاه ماینر Antminer s11  توسط کمپانی معروف و محبوب بیت مین که در کشور چین فعال است در سال 2018 تولید شد. اندازه تراشه های نصب شده بر روی این ماینر چیزی حدود به 16 نانومتر است. این ماینر از الگوریتم معروف ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال بیت کوین و یا هر ارزی که از این الگوریتم پشتیبانی می کند را با بکارگیری این ماینر استخراج کنید. در ادامه همراه ما باشید تا بپردازیم که درآمد این ماینر به صورت ماهانه چه مقدار می باشد.

حداکثر قدرت هش ریت این ماینر برابر با 20.5 تراهش می باشد و همچنین توان مصرفی برق این دستگاه نیز 1530 وات است. در آمد این ماینر ماهانه با در نظر هزینه برق و کارمزد استخر، چیزی حدود 875.420 تومان می شود. هزینه برق این ماینر تقریبا چیزی حدود 100 هزار تومان با در نظر داشت برق صنعتی می شود. شما موظف هستید تا از این مبلغ، هزینه هایی همانند مکان و نیروکار و اینترنت و دیگر تجهیزات را کم کنید تا بتوانید به سود خالص خود برسید.

تمامی این مبالغ طبق تعرفه دلار و قیمت بیت کوین حال حاظر می باشد. با تغیر نمودن هر کدام از این موارد، در آمد نیز تغییر می کند. پس شما می توانید با توجه به زمان و قیمت های حال حاظر، اقدام به محاسبه درآمد خود کنید.


سخن پایانی درباره درامد ماینر:

اگر بخواهم در کل بر اساس تجربه افرادی که به استخراج ارز های دیجیتال پرداخته اند ،باید بگویم به ازای هر 15 تراهش در هر دستگاه ، درامد روزانه آن حدود 1 دلار خواهد بود . چون دلار در این متغیر است پس هر زمان که در حال خواندن این مقاله هستید باید دلار را به تومان تبدیل نمایید .البته این مقدار بر اساس سختی شبکه فعلی بیت کوین می باشد .البته من در آمد خالص آن را بیان کردم . شما باید هزینه هایی چون برق ، نیروی انسانی و … را از آن کم نمایید.

ممنون که تا پایان” درامد ماینر “با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید :

نوشته های مشابه

30 دیدگاه

 1. در قسمتی عنوان کردید (متأسفانه در حال حاضر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در بازار ایران سرسام آور است و هر کسی توانایی تهیه آن ها را ندارند) واقعا این حرف خنده داره همین الان قیمت بیتکوین از اون زمان بیش از 5 برابر شده و بسیاری از ارزها که بماند افزایش چندین برابریشون اصلا رو چه حسابی این رو گفتید خواهشا اطلاعات صحیح به مردم بدهید.ممنون

   1. من چندتا سوال درمورد ماینرها دارم پرسیدم ثبت نشد،
    ممنون میشم ب آی دی من پیغام بدید راهنمایی کنید
    @Dovido1938

 2. در آمد کدام ماینر های اینو سیلسکون بهتر است و زمان کمتری به سود دهی می رسیم ؟

  1. هرچقدر هشریت بالاتر و مصرف برق کمتر باشد سود دهی شما بالاتر است می توانید این مورد را در ماینرهای مدنظر چک کنید.هرچند که ماینرهای با هش ریت بالا معمولا گران قیمت تر هستند

  1. با برسی میزان مصرف برق و میزان هشریت متوجه خواهید شد.ماینری که مصرف برق کمتر و هشریت بیشتریی داشته باشد درآمد بیشتری خواهد داشت

 3. در امد من از ماینرم اون مقداری که فکر میکردم نسبت آیا ادامه دهم به ماین یا دستگاه را بفروشم؟

  1. سلام.من همه زندگیمو میخوام ماینر بخرم لطفا میگید چرا اونجوری که فکر میکردید به صرفه نیست؟

    1. سلام.من یه ماینر میخوام.میخواموسوددهی خوب داشته باشه برقشم خودم تامین میکنم مشکل برق ندارم.یه دستگاهی میخوام خراب نشه.لطفا راهنمایی بکنین

     1. سلام دوست عزیز
      قطعا ماینری وجود ندارد که خراب نشه
      برای معرفی ماینر حتما باید بودجه شما را بدونم
      اما در کل ماینر های سری s ماینر های خوبی می باشند

 4. سلام. اگه میشه راهنمائی کنید راست وحسینی بگید، اگه بخواهم ماهانه ۹۰ میلیون درآمد استخراج ارز دیجیتال داشته باشم. البته با دستگاه های ماینر که کمتر سر وصدا را داشته باشه وبرق کمتری مصرف کنه، چقدر باید هزینه کنم ، از صفر تا صد، و آیا میشه از برق خانگی هم استفاده کنم ، مثلا کابل شهری یک منزل دو طبقه کشش برق مصرفی اون و داره، و باور کنید، شاید قاچاقی باشه ، ولی نیتم اینکه هزینه برق اش را به یک عنوانی بحساب بیت المال واریز کنم که حق والناس گردنم نباشه، میشه؟؟ چطور؟؟ هزینه مشاوره شما را هم تقدیم میکنم. سپاسگذار میشه، همه انجامش را بلدم. فقط اطلاعی از کدام مدل میشه اینطور نتیجه بده را ندارم.
  یا علی ، بازم سپاس گذارم

  1. سلام .دوست عزیز انقدر واضح نمیشه گفت چون هر روز قیمت بیت کوین تغییر میکنه.پس درامد ثابت را نمیشه پیش بینی کرد
   اما به شما پیشنهاد میکنم برای درامد بالا چند تا دستگاه s17 بگیرید که برای درامد و هزینه دستگاه به سراغ فروشندگان دستگاه بروید.
   قطعا چند تا دستگاه را نمی توان با برق خانگی استفاده کرد.
   درباره مسایل شرعی ما قطعا نمی تونیم پاسخ گو باشیم ولی در کل به شما استخراج از راه قانونی و دستگاه برگ سبز را پیشنهاد می کنیم .

 5. این کارو نکن، من تمام زندگیمو فروختم ماینر خرییدم ۳ سال پیش هیچ کسی نمیدونست بیت چی هست ، ریختن تو خونه ام ۵۰ تومن سرمایه رو بردن ،دوباره ۳ماه پیشم ۷۰تومن ماینر خریدم بازم ریختن جمع کردن زندگیمو نابود کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا