اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماینر ها به عنوان بخاری 😄

salamcrypto

بیت کوینر ها از گرمای اضافی تولید شده توسط ماینرها برای گرم کردن خانه ی خود در فصل زمستان استفاده می کنند.

طبق وال استریت ژورنال ، گرمای تولید شده توسط ماینر ها در فرانسه و ایالات متحده باعث کاهش هزینه های گرمایشی شده است.  حتی اگر درجه حرارت در خانه های آنها اغلب بیش از حد مورد نظر باشد.

توماس اسمیت ، یک عکاس مستقر در کالیفرنیا ، حداقل از سال 2019 از ماینرها برای گرم کردن خانه خود استفاده کرده است. او همچنین در حال بررسی برخی کاربرد های جدید است ، از جمله استفاده از ماینرها برای گرم نگه داشتند دو مرغ خود در یک قفس بیرون از منزل و پرورش گوجه فرنگی در گلخانه خود .

این اولین بار نیست که این ایده عملی می شود ، و گزارش ها در سال 2018 حاکی از آن است که بنیانگذار صرافی ارز رمزنگاری چک NakamotoX با استفاده از گرمای بیش از حد ماینرها ، گیاهانی را در گلخانه five-acre رشد داده است.

اسمیت در WSJ گفت: گلخانه من 24 فوت مکعب است ، بنابراین گرمای تولید شده توسط ماینرها  باعث افزایش دمای گلخانه به حدود 45 درجه سانتتی گراد می شود.

او اضافه کرد:

“من با گرم کردن خانه ام با استفاده از گرمای اضافی ماینر ها ، موفقیت خوبی را تجربه کردم”

بیشتر بخوانید:  تعویض توکن KNC

قبل از همه گیری ویروس کرونا ، وقتی بسیاری از افراد اجازه زندگی در محوطه دانشگاه ها در ایالات متحده داشتند ، دانشجویان گزارش دادند که با برق “رایگان” که از طرف دانشگاه ارائه می شد ، استخراج را انجام می دادند و این امر به آنها کمک می کند تا قبض های آب و برق را بپوشانند. یک مشاور ساکن خوابگاه در آن زمان گفت که به جای استفاده از بخاری در زمستان ، او به سادگی از گرمای ماینرها برای گرم کردن خوابگاه استفاده می کرد.

اما قبل از اینکه برای صرفه جویی در هزینه های گرمایش از یک ماینر استفاده کنید ، به یاد داشته باشید که استفاده از ماینر ها در خانه بسیار دشوار است زیرا مصرف برق آن غیر قانونی بوده است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا