صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طی یک ماه، درآمد ماینرهای بیت کوین 69 درصد رشد کرد

طی یک ماه، درآمد ماینرهای بیت کوین 69 درصد رشد کرد

از جولای 2022، اکوسیستم بیت کوین در زمینه‌های متعددی ریکاوری کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، صنعت استخراج بیت کوین در سال 2022 از فشار مالی سنگینی عبور کرد؛ چرا که بازار نزولی، درآمد ماینرها را هنگام تبدیل دارایی استخراج شده به دلار آمریکا، به طور مستقیم تحت تاثیر خود قرار داد. هرچند، تا یک ماه پس از 13 جولای، که کمترین درآمد استخراج در این روز رقم خورد، درآمد ماینرها 68.63 درصد افزایش را تجربه کرد.

در طی سال، درآمد حاصل از استخراج بیت کوین، بنا به فاکتورهای متعدد پیرامون احساسات سرمایه گذاران، افت کرد. پس از گذراندن روزهای سخت، اکوسیستم بیت کوین در چند زمینه، از جمله درآمد دلاری ماینرها، سختی شبکه و هش ریت، ریکاوری کرد.

داده‌هایی از Blockchain.com تایید می‌کنند که طی یک ماه، درآمد حاصل از استخراج بیت کوین نزدیک به 69 درصد رشد داشته است. این رشد چشم‌گیر در درآمد ماینینگ اطمینان می‌دهد که علی‌رغم هزینه‌های عملیاتی بالا، استخراج بیت کوین در جایگاه یک شغل ماندگار باقی مانده است. علاوه بر آن، کاهش قیمت تجهیزات استخراج به ماینرهای بیت کوین اجازه داده است تا زیرساخت فعلی خود را گسترش دهند.

در کنار درآمد حاصل از استخراج، طی ماه گذشته هش ریت بیت کوین بیش از 10 درصد افزایش یافته است. هرچند، برای اولین بار از ماه ژوئن، در نتیجه‌ی این امر، سختی شبکه که معیاری برای سنجش میزان سختی در استخراج یک بلاک جدید بیت کوین است، افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:  هولدر های کوتاه مدت بیت کوین در حال فروش دارایی خود

به عنوان بازتابی از نتایج مثبت از شبکه‌ی بیت کوین، کمپانی‌های استخراج رمز ارز افزایش قیمت سهام خود طی ماه گذشته را گزارش کردند.

کمپانی‌های رمز ارز شامل Marathon Digital Holdings، Hut8 Mining Corp. و Core Scientific افزایش قیمت شدید سهام را فاش کردند و هرکدام عملکرد حداقل 95 درصد بهتر از ژوئن 2022 را اعلام کردند.

هرچند، همه‌ی این سه کمپانی از ضرر شدید حاصل از افت ارزش دارایی رمز ارز خود خبر دادند.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا