اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

دستور وزیر اطلاعات بر بازار ارز های دیجیتال

دستور وزیر اطلاعات بر بازار ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز و به نقل از گروه پارلمانی خبرگزاری فارس، مجتبی توانگر رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت: امشب میهمان وزیراطلاعات بودم. در پاسخ گفتند: “دغدغه‌های کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد رمزارزها همان دغدغه‌های دولت و آقای رئیس‌جمهور است. پیش‌نویس قانون رمزارزها در حال بررسی است که بایستی با مشورت شما دقیق‌تر شود. باید وضعیت آشفته رمزارزها ساماندهی شود.”

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب در پاسخ به طرح‌های فضای‌ مجازی هم گفتند: “راهکارهای مدیریت فضای‌ مجازی بیش از آنکه فنی باشد؛ اجتماعی و فرهنگی‌ست. باید سواد رسانه‌ای ارتقاء یابد.”

پیش از این نیز، محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور از سوی دولت بعنوان نماینده امور در حوزه ارز های دیجیتال منصوب شد و طی مصاحبه ای با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت که نظر وی و نظر رییس جمهور نسبت به ارز های دیجیتال مثبت است و باید این حوزه از امور مالی نیز قانونی شود و  وی در این خصوص گفت:
نظر من و رییس جمهور نسبت به این موضوع مثبت است، ولی این موضوع باید قانونی شود. اولا از حالت ‌های مخفی و پنهانی به صورت آشکار شود؛ افراد فعال در این زمینه اظهارنامه پر کنند و مالیات دهند. گاز و برقی که مصرف می‌کنند باید با قیمت‌های درستی خریده شود، ولی این مسئله باید مراحل قانونی خود را طی کند من موافقم، اما باید قانون در هیئت دولت تصویب شود، در حال حاضر در حال تدوین این مراحل هستیم و این فرآیند نباید بیش از ۳ تا ۴ ماه طول بکشد.

کوین کده

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  شبکه آربیتروم مرد و زنده شد

منبع:  FARS


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا