صرافی کوینکده
استخراج ارزدیجیتال

استخراج مونرو با گوشی موبایل

استخراج مونرو با موبایل ، قطعا برای شما بارها پیش آمده است که قصد استخراج رمز ارز ها را گرفته اید اما پس از کمی فکر متوجه دو مورد اساسی شدید که اینها همان عاملان انجام نشدن این کار هستند. یکی از این موارد سرمایه زیاد برای تهیه تجهیزات و دیگری نیز مکان مناسب است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گاها شده است که بعضی از افراد به فکر این افتاده اند که بخواهند این کار را با کامپیوتر و یا لپ تاپ ها خانگی و حتی گوشی های موبایل انجام دهند. استخراج ارز های دیجیتال با کامپیوتر و یا لپ تا ها و همچنین گوشی های موبایل امکان پذیر است اما باید قبل از این که این کار را شروع کنید، به عاقبت این کار نیز توجه کنید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره استخراج ارز دیجیتال ” مونرو “ Monero ” با تلفن همراه گفتگو کنیم. پس اگر مشتاق این هستید که رمز ارز مونرو را با بکارگیری گوشی های موبایل استخراج کنید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

ارز دیجیتال مونرو Monero چیست؟

ارز دیجیتال مونرو در سال 2014 توسط یک گروه از مهندسین چینی ایجاد شد. در واقع ارز دیجیتال مونرو فورک ارز دیجیتال بایت کوین است. شما می توانید این ارز دیجیتال را با دستگاه های ماینر و همچنین کارت های گرافیک استراج کنید. البته شایان ذکر است که ارز دیجیتال مونرو، پرطرفدار است اما شبکه شلوغی ندارد. به همین منظور شما می توانید آن را به راحتی با کارت های گرافیک و یا همان ریگ ماینر ها استخراج کنید.

این ارز دیجیتال از الگوریتم ” CrRPTONOTE ” پشتیبانی می کند. اگر علاقه به استخراج این ارز با دستگاه های ماینر را دارید، باید ماینری تهیه کنید که از این الگوریتم پشتیبانی می کند.

زمان استخراج این ارز دیجیتال تقریبا 2 دقیقه می باشد و می توانید آن را به راحتی استخراج کنید. نماد اختصاصی ارز دیجیتال مونرو ” XMR ” می باشد.

حال در ادامه این مقاله می پردازیم کمی درباره استخراج با گوشی موبایل می پردازیم و سپس به سراغ معرفی نرم افزار های موجود جهت انجام این کار می رویم. همراه ما باشید.


چرا استخراج با گوشی موبایل به صرفه نمی باشد؟استخراج مونرو با گوشی موبایل

استخراج با گوشی موبایل باعث می شود تا ضرر های متعددی به تلفن همراهمان وارد شود. این موضوع می تواند به مراتب برای تلفن همراه ما مضر باشد.

همانطور که می دانید، برای اینکه بتوانید از استخراج ارز های دیجیتال درآمد خوبی کسب کنید، باید به صورت 24 ساعت فعالیت کنید. این کار برای دستگاه های ماینر و یا ریگ های ماینینگ عادی است اما برای گوشی های موبایل و یا کامپیوتر ها مضر می باشد. کامپیوتر از گوشی های موبایل دارای قدرت بیشتری هستند اما باز هم کامپیوتر های خانگی و یا شرکتی به پای دستگاه های ماینر نمی رسند زیرا دستگاه های ماینر تنها برای استخراج ارز دیجیتال تولید شده اند و کامپیوتر ها نیز برای انجام مسائل روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

از این رو نمی توان به صورت 24 ساعت با کامپیوتر و یا گوشی های موبایل استخراج کرد. زمانی که از گوشی های موبایل بخواهید به صورت 24 ساعته استفاده کنید مشکلاتی همچون: خرابی باتری، داغ کردن دستگاه، مشکلات نرم افزار متعدد و… برای تلفن همراه شما پیش می آید. در ادامه همراه ما باشید تا درباره این مشکلات بیشتر گفتگو کنیم.


چه مشکلاتی در هنگام استخراج باعث خرابی های متعدد تلفن همراه ما می شود؟

در قسمت قبل برای شما سه مشکل از مشکلات اساسی که مطمئنن برای شما اگر بخواهید با گوشی همراهتان اقدام به استخراج کنید پیش می آید عبارت اند از:

  1. خرابی باتری:

همانطور که بارها در این مقاله اشاره کردیم، زمانی که شما با گوشی موبایلتان اقدام به استخراج می کنید، باید این کار را به صورت 24 ساعته دنبال کنید. در این هنگام بیشترین فشار بر روی باتری گوشی موبایل شما می باشد. البته این نکته جا نماند که شما می توانید استخراج را برای ساعاتی قطع کنید اما با انجام این کار قطعا دیگر استخراج ارز های دیجیتال برای شما بصرفه نمی باشد.

قطعا می دانید هنگامی که گوشی موبایل در شارژ است نباید با آن کار کنید. اگر این اتفاق بیوفتد قطعا در مدت بسیار کوتاهی باید به فکر یک باتری جدید باشید و یا اینکه قطعاتی که روی برد دستگاه شما نصب است و به باتری ارتباط دارد را تعویض کنید. با انجام این کار هم هزینه شما بالا می رود و هم از ارزش قیمتی گوشی موبایل شما کاسته می شود. پس با این تفاسیر بهتر است بیخیال استخراج ارز های دیجیتال با گوشی موبایل شوید.

  1. داغ شدن مکرر دستگاه:

زمانی که شما اقدام به استخراج ارز های دیجیتال با تلفن همراه خود می کنید، نرم افزار مستقیما بر روی پردازنده گوشی موبایل فشار وارد می کند و آن را درگیر می کند. این کار باعث می شود تا پردازنده شما به علت فشار کارکرد بالا داغ شود. حرارت بالا باعث می شود تا دیگر قطعات دستگاه شما نیز درگیر شود. این موضوع قطعا به ضرر قطعات دیگر است و به سرعت آن ها را ضعیف می کند.

بیشتر بخوانید:  استخراج بیت کوین با موبایل

اگر دقت کنید تمامی دستگاه های ماینر و یا ریگ های ماینینگ که تنها برای عملیات استخراج ارز های دیجیتال تولید شده اند، دارای دو و یا چهار فن خنک کننده می باشند. همانطور که از نام آن ها پیداست این فن ها وظیفه خنک نمودن دستگاه را دارند. متاسفانه گوشی های موبایل فاقد فن خنک کننده می باشد و در صورت ایجاد حرارت بالا، تمامی قطعات گوشی و یا شاید برد گوشی بسوزد.

  1. مشکلات نرم افزار:

زمانیکه باتری گوشی شما با مشکل مواجه شود و همچنین پردازنده گوشی شما دائما در حال انجام یک کار سنگین باشد، قطعا تلفن همراه شما دیگر توانایی پردازش نرم افزار های دیگری را ندارد و به همین علت باعث می شود تا مشکلات نرم افزاری برای شما ایجاد شود. زمانیکه این اتفاق برای شما رخ می دهد، تنها با کنسل نمودن عملیات استخراج حل نمی شود و تنها مجدد باید سیستم عامل بر روی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید این مشکل را حل کنید که با نصب سیستم عامل جدید تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد.

با این تفاسیر، حال می توانید انتخاب کنید که آیا استخراج ارز های دیجیتال با گوشی بصرفه است یا خیر؟ به هر حال در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال مونرو با گوشی های موبایل بپردازیم.


معرفی نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال مونرو با گوشی موبایل

  1. نرم افزار ” MinerGate Mobile Miner “

این نرم افزار، جزء یکی از نرم افزار هایی است که شما می توانید به راحتی با استفاده از آن به استخراج ارز دیجیتال مونرو بپردازید. یکی از دلایلی که می گوئیم به راحتی این است که رابط کاربری نرم افزار ” MinerGate Mobile Miner ” بسیار مناسب و همچنین راحت است. یعنی شما می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید.

این برنامه، در خود یک کیف پول نیز دارد. یعنی شما می توانید به راحتی مقدار رمز ارز کمی که در آن اقدام به استخراج می کنید را ذخیره کنید و هر موقع که خواستید به کیف پول اصلی خود انتقال دهید. اگر از این نرم افزار برای استخراج خود استفاده کنید، می توانید به راحتی در صورت ایجاد مشکل ( نداشتن شارژ، قطعی اینترنت و…. ) آن را متوقف کنید. در ابتدای مقاله آوردیم که ایجاد قطعی های مکرر نمی تواند برای شما سودآوری مناسبی داشته باشد.

  1. نرم افزار ” Crypto Miner “

یکی از بزرگترین مشکلات این نرم افزار، رایگان نبودن آن است. متاسفانه برای اینکه بتوانید با بکارگیری این نرم افزار ارز دیجیتال مورد نظر خود را استخراج کنید باید هزینه پرداخت کنید. قطعا پرداخت هزینه برای انجام همچین کاری دور از ذهن می باشد و افرادی که درست تصمیم بگیرند هرگز این کار را انجام نمی دهند. اگر مصمم به انجام این کار هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار های دیگر استفاده کنید.

  1. نرم افزار ” AA Miner “

نرم افزار AA Miner مناسب برای استخراج می باشد. یکی از دلایلی که می گوئیم مناسب این است که شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و سپس به استخراج آن بپردازید. در کل می توان گفت که رابط گرافیکی این نرم افزار مناسب این و هر کاربری با هر سطحی حتی تازه واردان عرصه ارز های دیجیتال می توانند از آن بدون ایجاد هر گونه مشکلی استفاده کنند.


سخن آخر

در این مقاله خواندید که چرا استخراج ارز های دیجیتال با گوشی های موبایل به صرفه نمی باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر علاقه به بازار ارز های دیجیتال دارید، خرید و فروش رمز ارز ها را آغاز کنید و اگر علاقه به انجام خرید و فروش ندارید و تنها می خواهید استخراج کنید، کلا از این کار منصرف شوید و به شما پیشنهاد نمی کنیم. شما عزیزان می توانید در صورت ایجاد هر گونه سوال درباره استخراج ارز دیجیتال مونرو با گوشی های موبایل، در بخش نظرات آن را مطرح و منتظر پاسخ از سوی کارشناس ما باشید.

ممنون از اینکه تا پایان ” استخراج مونرو با موبایل ” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

1 دیدگاه

  1. استخراج که با موبایل بی فایده هست . خب این همه تبلیغات همش دروغه ؟ بیایید کسب درآمد رایگان کنید ؟!!!خیلی مسخره و بی فایده . آدم میخواد کسب درآمد کنه ، وگرنه آدم اگه درآمد داشته باشه که اصلا سمت همچین کارهایی نمیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا