ریپورتاژ آگهی

انتقال پول از آمریکا به ایران – روشی آسان و امن از طریق جی ادز

salamcrypto

ایرانیان بسیاری اقامت آمریکا را دارند و در آن­جا زندگی می­کنند و گاهی اوقات نیاز به انتقال پول از آمریکا به ایران دارند و به دلیل تحریم­ های آمریکا به طور مستقیم نمی­ توانند پول را جا به جا کنند. به همین دلیل برای انتقال پول باید به کمک واسطه­ ها این کار را انجام داد. یافتن یک واسطه ایمن و قابل اعتماد که با هزینه و کارمزد مناسبی پول را انتقال دهد، اهمیت بالایی دارد. در ادامه روش انتقال جی ادز را شرح می­دهیم که یک روش مطمئن و به صرفه است.

روش انتقال پول از آمریکا به ایران جی ادز

روش­های متفاوتی برای انتقال پول وجود دارد. در موسسه جی ادز این انتقال با کمک یک شماره حساب واسطه انجام می­ شود. به این سبک که شما مبلغ مورد نظر خود را به دلار به حساب موسسه جی ادز واریز می­کنید و شماره حساب تعیین شده توسط شما در ایران مبلغ معادل را به ریال دریافت می­ کند. در قراردادی که بین شما و موسسه نوشته می­شود. تمامی این موارد به طور دقیق مشخص و ثبت می­ شود.

شماره حساب موسسه جی ادز، یک حساب حقیقی معتبر در یکی از بانک­های معتبر آمریکا است. از اینرو امنیت شماره حساب تضمین شده است و قوانین تحریم آمریکا مشکلی برای این جا به جایی به وجود نمی­آورد. و از طرفی چون شماره حساب به اسم شخصی است هزینه های مالیاتی شرکت را شامل نمی­ شود. از این طریق هزینه کارمزد کاهش می­ یابد.

لازم به ذکر است تمامی این نقل و انتقالات به صورت کاملا قانونی انجام می شود و تمامی قوانین بین المللی در شرایط تحریم رعایت می شود تا با امنیت و اطمینان خاطر بیشتری ارسال پول از آمریکا به ایران انجام شود.


آیا موسسه جی ادز تنها به انتقال پول از آمریکا به ایران می­پردازد؟

جی ادز ارسال پول از دیگر کشورهای اروپایی نظیر سوئیس، آلمان و یا کانادا را انجام می دهد. انتقال پول در این کشورها همانند انتقال پول از آمریکا به ایران از طریق یک حساب واسطه به حساب دیگر انجام می­ شود.

لازم به ذکر است که انتقال ارز از داخل کشور به خارج  امکان پذیر نیست و تنها می توان پول از کشورهای ذکر شده به ایران منتقل کرد. انتقال پول از آمریکا به ایران توسط جی ادز طبق قوانین پولی- مالی صورت می­ گیرد و چون این یک موسسه بین المللی است و ارتباطی با کشور ایران ندارد شامل تحریم ها نمی­ شود.

نکته­ ی مهم دیگری که افراد باید در نظر بگیرند این است که این موسسه نقل و انتقالات پول را با درگاه­های مثل پی پال، اسکریل را به دلیل کارمزدهای بالا، امکان مسدود شدن و یا محدودیت در سقف انتقال را شامل نمی شود.


ویژگی ­های انتقال از طریق جی ادز

  • ویژگی­ های انتقال از طریق جی ادز
    ویژگی­ های انتقال از طریق جی ادز

    سرعت

بعد از بستن قرارداد و واریز وجه در کوتاهترین زمان ممکن انتقال وجه از آمریکا به ایران صورت می گیرد. یکی از برجستگی­های این موسسه سرعت انتقال آن است که در زمان کوتاهی بین چند ساعت تا یک روز کاری انجام می­ شود.

  • امنیت

موسسه جی ادز امنیت پول­های شما را تضمین می­کند. اعتبار و اعتماد یک اصل مهم و اساسی در تجارت است که جی ادز برمبنای این اصل مهم پابرجاست. با ثبت قرارداد رسمی این امنیت و اطمینان را برای شما فراهم می کند.

  • کاهش کارمزد و هزینه­ های جا به جایی

همان­طور که قبلا هم ذکر شده انتقال پول از طریق یک حساب صورت می­ گیرد و چون این حساب تجاری نیست، نیاز به پرداخت مالیات­های سنگین تجاری ندارد. از اینرو هزینه ­های انتقال پول را کاهش می ­یابد.

  • سهولت در انتقال

پس از قراردادی که مابین موسسه جی ادز و انتقال دهنده پول صورت می­گیرد. شما کافی است مبلغ تعیین شده را به حساب اعلام شده واریز کنید. سپس جی ادز این مبلغ را به حساب تعیین شده در قرارداد که متعلق به یکی از بانک­های ایران است؛ واریز می ­کند.

بیشتر بخوانید:  راهنمای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم

کارمزد انتقال پول از آمریکا به ایران

کارمزد انتقال پول از آمریکا به ایران
کارمزد انتقال پول از آمریکا به ایران

هر بانک یا موسسه برای انتقال پول از جایی به جایی دیگر مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می­ کنند. این مبلغ در هر موسسه و بانک متفاوت است. کارمزد موسسه جی ادز 2.5 درصد از پول انتقالی است. این مبلغ در بین تمام صرافی­ها، شرکت­های نقل و انتقال پایین کمترین میزان کارمزد می­باشد. مبلغ دیگری بجز این کارمزد برای انتقال پول از شما دریافت نمی شود.

یکی از ویژگی­ های برجسته انتقال از موسسه جی ادز این است که بدون واسطه کار می­کند و بدون محدودیت در میزان پول انتقالی در کمترین زمان و با امنیت بالا پول را به حساب درخواستی شما منتقل می ­کند.

لازم به ذکر است که مبلغی که به حساب مشخص شده واریز می­ کنید، بر حسب دلار است و پولی که در ایران به حساب مقصد می ­رسد برحسب ریال است. از اینرو این تغییر دلار به ریال بر اساس قیمت روز در وبسایت Bonbast محاسبه می­ شود. می توان در سایت جی ادز مبلغ واریزی به حساب مقصد را محاسبه کرد.

  • به طور مثال اگر شما قصد انتقال 10هزار دلار را از آمریکا به ایران داشته باشید و قیمت روز دلار در سایت Bonbast 24 هزار تومان باشد. مبلغ 240 میلیون تومان به حساب مقصد در ایران واریز خواهد شد. کارمزد این انتقال نیز 2.5 درصد مبلغ انتقالی یعنی برابر با 250 دلار است.
  • در صورتی که تقاضای انتقال روزانه بدون محدودیت و سقف مشخصی را دارید، می­توان با ارسال مدارک لازم این محدودیت روزانه را بردارید.

موسسه جی ادز با سال­ها سابقه کاری یک موسسه معتبر است که سالانه مبالغ زیادی را از آمریکا به ایران منتقل می­کند و در این راستا همواره سعی بر شفاف سازی و انتقال تجربه کاری خود را به عموم مردم داشته است.

واحد تبلیغات

واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا