اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرایط سخت MoneyGram

بدون میلیون ها ریپل، شرکت مانی گرام شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد. مانی گرام به پول نیاز دارد در صورت پیروزی ریپل در برابر سازمان بورس در دادگاه فدرال نیویوک می‌تواند همکاری خود را با ریپل از سر بگیرد.
طبق گزارشی که وال استریت ژورنال در 26 فوریه منتشر کرد، مانی گرام پس از به تعلق در آوردن همکاری خود با ریپل به دستور دادستان کل نیویورک، حالا در تلاش است تا منبع درآمدزایی دیگری را پیدا کند.
لری انجلیلی مدیرعامل مانی گرام می‌گوید که این دو شرکت در تلاشند تا گزینه های دیگری را برای درآمدزایی پیدا کنند.سهام مانی گرام که به کار آنها انتقال پول در سرتاسر جهان است این هفته تقریباً 40 درصد سقوط کرد.
در 22 فوریه مانی گرام اعلام کرد که پس از شکایت بورس اوراق بهادار آمریکا از شرکت RippleLab آنها ارز دیجیتال ریپل را از لیست معاملات خود به مدت سه ماه حذف کرده اند.  علاوه بر ریپل آنها پذیرش هزینه های توسعه بازار نیز را متوقف کردند.
لازم به ذکر است که به دلیل شکایت سازمان بورس نه تنها مانی گرام بلکه تمام صرافی های دیجیتال آمریکایی ریپل را یا حذف کرده یا برای کاربران آمریکایی به تعلیق در آورده‌اند.
همانطور که توسط U.Today گزارش شد ریپل انتظار دارد و علاقه‌مند است تا همکاری خود را با این شرکت دالاسی از سر بگیرد اما این از سرگیری به نتیجه شکایت سازمان بورس بستگی دارد.
انجلیلی می‌گوید که هیچ مشکلی برای تمدید قراردادِ فسخ شده وجود ندارد اما او انتظار دارد که پرونده برای مدت طولانی ادامه یابد.وی گفت:  اگر پرونده حل و فصل شود و به خصوص اگر ریپل برنده این دعوی حقوقی باشد هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد، اما این پرونده به زمان زیادی برای مختومه شدن نیاز دارد.
دیوید شارف از JP Morgan می‌گوید که ریپل و مانی گرام از کلمه شراکت به عنوان یک ترفند برای استفاده از محصول On-Demand استفاده می‌کردند.در واقع مانی گرام 38 میلیون دلار هزینه توسعه بازار از ریپل دریافت کرده است.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  بانک دولتی چین خودپردازهایی را برای یوان دیجیتال راه اندازی می کند.

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا